SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2u tygodniowe cykle - REFLEKSJE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Holla,
Na prośbę jednego z moderatorow oraz kilku użytkowników piszę ten post
Jak niektórym wiadomo rozpocząłem 2u tygodniówke....
Z założeń wynikało tak :

1-14 Metax 35mg/ed
1-13 Propio 150mg/ed (z frontem 300mg)

Lecz niestety z kilku wzgledow nie udalo mi się utrzmac tej rozpiski....
Ominałem fronta i pojechalem 150mg, po 3ech dniach musialem zmniejszyc dzienna dawke propa do 100mg.
Dlaczego ?? - o tym za chwilke

Jak wiadomo - krotkie cykle nie sluza temu aby zlapac maxymalna mase w krotkim czasie, lecz aby masa zdobyta była masa trwała. Standartowo robi się kilka 2u tygodniowek pod rzad, z mostkami pomiedzy. Dawki dobiera się indywidualnie, lecz są one sporo zawyżone niż przy standartowych cyklach - można sobie na to pozwolić gdyż efekty uboczne mogą się pojawić dopiero w okolicach 3ego tygodnia ( co również jest kwestia indywidualna ), a my cykl konczymy w tygodniu 2gim...

To było takie malutkie przypomnienie

Moje refleksje :

Na temat diety :
Od samego początku stosowalem metode nadkompensacji skladnikow odzywczych opisana przez Desira w dziale odzywianie.
Tzw. Wyglodzenie rozpoczalem przed zastosowaniem SAA.
Od poczatku cyklu zwiekszylem kcal diety oraz ilosc gramow protein na kgmc. Jednak staralem się nie przekraczac proporcji ww : bialko - 1,5:1. Prawdopodobnie gdybym pociagnal wiecej kcal przyrosty bylyby wieksze...

Na temat treningu :
Stosowalem ptrening : 5xtyg. Dzielony, kazda partia 2xtyg + 2-3xtyg trening domatora.... - co mogę powiedziec? - daje po dupie

Na temat SAA :
To jest bardzo wazny element ( mojego postu ).
Niekazdy może pozwolic sobie na testowanie takich dawek koksu !!!
Ja zrobilem blad wchodzac na 150mg propa/ed. Niezdalem sobie sprawy z tego co zaczelo się dziac. W pewnym momencie ( 3ci dzien cyklu - godz 18-19 ) dostalem okropnych zawrotow glowy, cisnienie zaczelo nagle skakac, czulem jakby mi ktos sciskal glowe obrecza, krwotoki z nosa etc.... Zorientowalem się ocb dopiero po 2och dniach i zmniejszylem dawki do 100mg/ed.
Dawki mety były takie łooo Miałem okazje poprzednio testowac takie ilosci i chwale sobie ze względu na polepszenie apetytu oraz pompe.
Retencja wody niepojawila się ze strony ani mety, ani propa.
Poczulem jednak „wysuszenie stawow" niewiem czemu, jednak odczuwam straszne bole w stawach, glownie lokciowym i barkowym.

Na temat przyrostow :
Przyrosty niesamowite, pierwszy zakonczony wczroaj tydzien to 4kg do przodu. Pompa na treningu niesamowita, wszystko pieknie... Zobacze jak będzie w drugim tygodniu, czy nie wysyce przypadkiem receptorow Ale jestem dobrej mysli ...


Ogolne podsumowanie :

Cykle te są naprawde fajne. Zwazywszy na samopoczucie na cyklu - moglbym gory przenosic jedna reka, i jednoczesnie dupczyc przez caly dzien .
Sila pieknie do przodu, brak side’ow widocznych (tradzik/wirylizacja/etc), jednak jak mowilem wczesniej side’y zdrowotne daly mi po dupie.
Uwazam ze cykle te sa dobre dla osob, którym przeszkadza atrofia, dlugie cykle,etc.
Pozwala to na dowolna zmiane srodkow, testowanie soic mozliwosci.
Wybierajcie co chcecie

Sorki za jakosc mojej wypowiedzi, ale pisze to tak na szybko i malo przemyslanie, ale mam nadzieje ze kumacie ocb

Jesli macie swoje spostrzezenia na temat 2u tygodniowek to piszcie tutaj ( glownie dla tych ktorzy testowali - Bad popisz sie wiedza ), rowniez jesli macie pytania to walcie tutaj smialo

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie to ze wuja kazam polecal takie cykle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
A jak ajjjjj !!!
jeszcze malo ze polecal to rozpisywal, zalatwial towar i dawal kase na diete i odzywki
Kazam dobra wuja byc

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Standartowo robi się kilka 2u tygodniowek pod rzad, z mostkami pomiedzy

a te mostki jak będą wyglądały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
z tego co zauwazylem to front zawsze konczy sie jednakowo

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
ja od jutra tez zaczne taka mini 2 tygodniowke, to napisze tu jak poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
rezun

co do cyklu to mysle ze meta grala swoja melodyjke i 4kg w pierwszym tygodniu przy tej diecie i wogole prawidlowym zarciu piciu do cyklu SAA to zaden dowod na cud 2tygodniowek.
Zobaczymy ile zostanie z tego za pare tyg.
Jaki udzial ma fat w tej wadze?
Prop moim zdaniem ch sie rozkrecil..

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Prop napewno rozruszal agresora ktorego czuje dosc wyraznie...
%bf dodatkowo opadl...
Napisze reszte jutro... lece teraz do niuni

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
przeciesh meta to tesc [pochodna] to skad wiesz co ci agresora wlaczylo

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
1g glikogenu moze zwiazac od 2.3g do 4g wody.. 4kg po tygodniu stososania SAA /w dodatku aromatyzujacych/ to ~80% wody

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-07-25 21:32:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid czy ZMA??

Następny temat

Duraject

WHEY premium