SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytanka o FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 512

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

20

Waga

88

Wzrost

207

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3970
1. Czy przy FBW 3 razy w tygodniu warto ćwiczyć bic+tric na każdej sesji treningowej czy lepiej na zmianę. Do tej pory ćwiczyłem A: młotki, wyciskanie wąsko, B: uginanie sztangą, francuz (po 2 serie). Czy łapy zdążą się zregenerować?

2. Czy przy treningu na masę i minimalnym stażu wystarczy 8 powtórzeń na serię by pobudzić mięśnie? Ilość serii wygląda tak:
nogi 3s
plecy 3s
barki 3s
klatka 3s
bic 2s
tric 2s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
Jeżeli początek polecam Ci taką opcję FBW: https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html
W takim treningu jak bardzo chcesz to możesz dac jedno cwiczenie na bic albo tric. cwiczysz tak(choć w innych ćwiczeniach te miesnie i tak dostaja niezle po dupie takze wiesz :):

pon bic
sr tric
pt bic

i kolejny tydzien
pon tric
sr bic
pt tric

itd.
Mam nadzieje że coś pomogłem


Zmieniony przez - raden123 w dniu 2012-02-28 22:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
-tutus-

pomijajac sprawy zwiazanie z planem-tu juz kolega mnie wyreczyl.
choc to tez nie ma znaczenia,bo splitem takze moglbys cwiczyc.

nawiaze do pytan,ktore cie drecza:

zawsze w takich wypadkach,odpowiedz sobie na pytanie:

CZY DOBRANA PRZEZE MNIE OBJETOSC TRENINGOWA ORAZ PARAMETRY(ilosc sesji/tyg.,ilosc cwiczen,ilosc serii oraz przedzialy powtorzen,przerwy wypoczynkowe),UMOZLIWIAJA MI STALY,SYSTEMATYCZNY WZROST OBCIAZEN?
CZY WZRASTA MOJ POZIOM SILY W CWICZENIACH?
CZY NIE STOJE W MIEJSCU-MARNUJAC PRAD?

i juz bedziesz wszystko wiedzial.

OCZYWISCIE POD WARUNKIEM,ZE CHOCIAZ TROCHE KONTROLUJESZ CZYNNIKI POZA SALA CWICZEN-ZARCIE,SEN...

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-02-29 00:03:58

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Trening do oceny

Wiecej