SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Cze chce zaczac 2 cykl na kreatynie ale czy juz moge. Moj pierwszy cykl byl od 21 Czerwca do 25 Lipca tego roku i teraz chce zaczac 2 cykl,moge juz czy radzicie mi jeszcze poczekac.Mam tez pytanie czy drugi cykl da mi takie same efekty co pierwszy bo z pierwszego bylem zadowolony.
wyniki:klata-65kg na 76kg i 4 cm w obwodzie 3cm w bicepsie ogolna masa 4 kg masa spadla zostalo tylko niecale 3kg ale centy zostaly.dzieki narazie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
wiadomo ze z cyklu na cykl ten efekt bedzie coraz slabszy ale sa roznego rodzaju wynalazki teraz ktore pozniej tez dzialaja.Moim zdaniem mozesz juz brac to jakies 2 meichy przerwy ja bym bral, bralem podobnie jak ty w wakacje kreatyne i teraz za tydzien znow zaaczynam.Wez dokup se carbo do kreatny jako transporter i bedzie ok efekty jakies mniejsze czy wieksze beda..

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
ja bym polecił jabłczan... ale to moje zdanie
nie trzeba tyle kombinować z transpoterami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
jak juz chcesz brac to zacznij od listopada..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
dzieki a moglbys napisac nazwe dobrego jableczana z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1322
Kup sobie creafusuion albo cell pumpa. To jest od razu z transporterami. A jak chcesz czystą kreatyna jabłczan to kup m3 biogenixu i do tego r-types i jakies bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Na 2 cykl od razu jablczan? Ja tam bym sie tak nie spieszyl, no chyba, ze nadmiar gotowki Ci szkodzi

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
muzykmg moim zdaniem tu neichodzi o nadmiar gotowki tylko o to ze na drugi cykl nie ma sensu jablczanu.....po co....jak mozna meic spoko efkty na mono...i z transporterami nie trzeba kombinowac..do mono samo carbo styknie nie ma tu chyba za duzego kombinowania...a jablczan lepiej pozostawic na pozniejsze cykle...

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
No to jest oczywiste, ale chyba nalezy na te sprawe patrzec z tej strony, ze stosowanie jablczanu nie oslabia bardziej niz kretka kolejnych cyklow. Np. pierwszy cykl mono, drugi jablczan, trzeci mono i np. pierwszy cykl mono, drugi cykl mono i trzeci cykl mono to wg. mnie w obu pryzpadkach trzecie cykle powinny wyjsc podobnie co niestety droga autopsji jest nie do udowodnienia. Kwestia wyboru. Ogolnie sadze, ze drugi cykl zarowno na mono jak i na jablczanie powinny wyjsc podobnie i bardoz ksutecznie, wiec po co przeplacac?

Zmieniony przez - Muzykmg w dniu 2004-10-03 10:41:31

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odżywki do 300zł

Następny temat

Czy taki zestaw odżywek ma sens-pilnie prosze o pomoc!

WHEY premium