SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

28 styczeń 2017 -trening & test Kolosa + Ustawka treningowa SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1681 Napisanych postów 22684 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397168
Jest już plan na 2017 rok.

W styczniu przetestujemy znów Kolosa Bartka,będzie też nowy trening dla Kolosa.

Także zrobimy Ustawkę Treningową SFD-nowe doświadczenia,nowe spojrzenie na stare ćwiczenia,do tego kolejne konkursy i suple.

Tym razem impreza odbędzie się w Fabryce Formy Green Point przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu.

Siłownia dobrze znana niektórym forumowiczom-tam Kondzio rozpoczął karierę wyciskacza wielokrotnego.
Jako debiutant-przyjechał i wykrał konkurs wyciskania 100 kg na ilość razy.

Wykonał 30 powtórzeń.

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-12-14 23:37:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 3423 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 103791
Panie Janie LOKOWANIE PRODUKTU !!!
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1681 Napisanych postów 22684 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397168
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 3423 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 103791
z powodu technicznych niedogodnosci nie dam rady :( ale wielkie dzieki za zapro :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 1394 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18212
ej no bez jaj. Zrobcie ustawke w Warszawie....
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 573 Napisanych postów 7012 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 489538
QbiX89
ej no bez jaj. Zrobcie ustawke w Warszawie....

jestem za
napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 16985 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 419965
Masti dziękuję ślicznie za zaproszenie, i postaram się przyjechać. Jednak nie obiecuję, bo z Wawy mam kawałek, jestem bez samochodu, no i pracuję 6x w tygodniu po 8-10h... Przy okazji też przyłączam się do kolegów z prośbą o Warszawę Ja już często wspominałem, że moja siĺownia jest do dyspozycji. Kabo był na jednej ustawce, myślę że się podobało. A teraz jeszcze jest całkiem nowy sprzęt
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5172
Szanowne gremium tych spoza działu +35 też przyjmuje?;) W sumie w green poincie nie byłem nigdy..
napisał(a)
Ekspert
Ustawka jest dla wszystkich-śmiało dołącz.
Temat jest na razzie tu ale potem będzie też w Ustawkach-tam można wrzucać najszybciej na 30 dni przed terminem a ja lubię być do przodu zawsze :)
napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 1077 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79120
Zameldowany. Aczkolwiek w moim przypadku z kalendarzem jest trochę inaczej...spojrzałem i wykreśliłem wszystko co miałem zrobić a wpisałem Ustawkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT na luzie i bez spinki.

Następny temat

Wesołych Świąt Wszystkim tu obecnym Maniakom Sportu :)

Ten 47-latek ma blisko 1% tłuszczu! Ten 47-latek ma blisko 1% tłuszczu! Burak - warzywo, które Cię wyleczy Burak - warzywo, które Cię wyleczy Siedem produktów, które powinieneś spożywać, jeśli chcesz zwiększyć libido Siedem produktów, które powinieneś spożywać, jeśli chcesz zwiększyć libido  Furia sterydowa i zabójstwa – roid rage! Furia sterydowa i zabójstwa – roid rage! Najpiękniejsze dietetyczki w Polsce Najpiękniejsze dietetyczki w Polsce Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Bóle barków, jak im przeciwdziałać? Bóle barków, jak im przeciwdziałać? Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość