SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 lat, 184/68, brzuszek...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Witajcie,

Bardzo was prosze o porade gdyz nie wiem co robic juz. Z gory uprzedzam, ze dziekuje za wypowiedzi typu "uzyj wyszukiwarki" itp.
Od 2 lat czytam SDF i wiem jak wazne jest odzywianie, jak to warto czytac tematy juz istniejace (przeczytalem!)

Oto moja fotka:





Przy wzroscie 184cm mam 68kg, jeszcze pare kilogramow i bylaby niedowaga... mimo nie wiem co zrobic z brzuszkiem, mam go odkad pamietam, nigdy nie mialem w zyciu jakos super plaskiego.

No i skoro brzuszki powoduja budowanie miesni, natomist aeroby np. bieganie spala tluszcz, ale najpierw pobiera energie z miesni no to nie ma sensu na raz robic brzuszkow i biegac? Pogubilem sie w tym wszystkim i prosze o jakies wypowiedzi. Co to w ogole jest co mam, tzw oponka

Czy jest ona duza? Czy mozliwa do usuniecia? Trudno? Jak?

Dzieki za kazda odpowiedz

Zmieniony przez - roxcafe w dniu 2009-06-16 14:26:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Przynajmniej nie ściemniaj, gdybyś czytał to forum od dwóch lat to wiedziałbyś że nie to nie jest SDF a SFD A takich tematów już było mnóstwo...

Zmieniony przez - Duda11 w dniu 2009-06-16 14:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Mam w sakladkach i nie patrze na literki, czytam co pare miesiecy i nie zwracam uwagi na kolejnosc liter...

jak mozna przez literowke wnioskowac, ze nie czytam?

To podaj linki do tych tematow bo trudno cos w tych wielu postach znalezc

Zmieniony przez - roxcafe w dniu 2009-06-16 15:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
duda11 nie zablysles z tym linkiem...
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
raxcafe ćwiczysz siłowo? bo imo to masz poprostu taką budowe ciała a nie inną i dlatego tego brzucha ciężej Ci sie pozbyć. niektórzy ludzie tak mają poptostu i choćby sie nie wiem jak głodzili to przy niskim bf i niedowadze i tak bd mieli taki odstający brzuch. ale ja bym sugerował zacząć ćwiczyć siłowo i rozbudowywać mięśnie. też miałem swego czasu IDENTYCZNY problem ale to sie potem unormowało i już mi nie przeszkadza. więcej mięśnia = większe zapotrzebowanie energetyczne = łatwiej zrzucić tłuszcz. przestań sie odchudzxać bo znikniesz.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
A myślałeś czasem, że może masz takie organy napęczniałe i dlatego masz taki brzuch a nie inny...

Dieta, odpowiedni trening i będzie dobrze....
Zacznij od ogólnorozwojowego treningu...
Powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
Człowieku zabierz się za masę, gdy Twoje ręce i cała góra się powiększy będzie to dużo lepiej wyglądać nawet jakbys miał trochę większy brzuch niż bycie takim drewnem... Ja po pół roku siłki zrzuciłem z 86 na 74 kg ( wzrost jak Twój) a siła wzrosła dużo, teraz planuję czystą masę do 90 kg i nie będę się martwił że troszkę tłuszczyku na brzuchu jest... To co u Ciebie wystaje to są skóra i kości a nie tłuszcz, nabierz masy mięśniowej, która pokryje Twoje krzywe kości to zobaczysz że bedziesz wyglądał lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teraz INNA dieta, coś nowego + 1001 warzyw&owoców

Następny temat

Power Be! w tabletkach - sprawdzony środek na przeczyszczenie? :)

WHEY premium