SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 tygodniowy Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

101

Wzrost

190

Obwód ramienia

44-45

Obwód klatki

około 120

Obwód uda

około 73

Obwód talii

94

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Nie licze

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle , w każdym długi testosteron , długa deka , wino

Opisz swój plan treningowy

3 razy w tygodniu siłownia , klatka biceps , barki nogi , plecy triceps , 3 razy w tygodniu boks

Cel cyklu

poprawa sylwetki , siła , wytrzymałość :)

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

enan , deka , oksa , 1 rok temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Tendencja do tycia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

b. dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Dobra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Witam zakupiłem trochę sprzętu euro-pharmacies , towar w 100% pewny , znajomi biorą i robi robotę :)
Mam 30 ml Cypionatu , 10 ml deka durabolin , 10 ml masteron enanthate. 200 tab stanozolol.
Trenuje boks , planuje trochę wrzucić mocniej treningi , około 7 w tygodni , chce przerobić trochę fatu , i zyskac na sile .
Planuje taki cykl :
1-20 tyg-Cypionat 250mg e5d
1-10 tyg- Nandrolon 100 mg e5d- przez 10 tygodni (typowo regeneracyjnie na stawy)
10-20 tyg- Masteron 200 mg e5d
15-20 tyg- Stanozolol 50 mg e0d

Wszystko mam jednego labu , zaznaczam że nie jest to cykl dla kulturysty , podczas cyklu więcej bedę robił treningów obwodowych itp, a stężenia tak niskie bo nie chce się za mocno pospinać i spuchnać , bo wydolnościowo mnie zajadą , i kolejne pytanie czy tak w 7-8 tygodniu wrzucić HCG i jak tak to ile ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93935 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
nie schodź z 3 środków na raz
hcg dawał bym co 5 tyg 5000 2*2500 co 3 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masteron + stanazol to niebezpieczne combo jednak bardzo efektywne , możesz też spróbować trochę lżej podejść do tematu i dać combo masteron +proviron lub winko +proviron, , libido będzie kosmos, po nandrolonie, obniżysz poziom progesteronu w twojej wersji również, lub wesja winko depot +minimalne dawki winka w tabletkach 10-20mg też jest to bardzo efektywne combo.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Dzięki za radę proviron akurat zakupiłem euro-pharmacies , także poleci tak jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Winko przy boksowaniu, czyli przy mocno obciążonych stawach, to słaby pomysł moim zdaniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Ognisty24
Witam zakupiłem trochę sprzętu euro-pharmacies , towar w 100% pewny , znajomi biorą i robi robotę :)
Mam 30 ml Cypionatu , 10 ml deka durabolin , 10 ml masteron enanthate. 200 tab stanozolol.
Trenuje boks , planuje trochę wrzucić mocniej treningi , około 7 w tygodni , chce przerobić trochę fatu , i zyskac na sile .
Planuje taki cykl :
1-20 tyg-Cypionat 250mg e5d
1-10 tyg- Nandrolon 100 mg e5d- przez 10 tygodni (typowo regeneracyjnie na stawy)
10-20 tyg- Masteron 200 mg e5d
15-20 tyg- Stanozolol 50 mg e0d

Wszystko mam jednego labu , zaznaczam że nie jest to cykl dla kulturysty , podczas cyklu więcej bedę robił treningów obwodowych itp, a stężenia tak niskie bo nie chce się za mocno pospinać i spuchnać , bo wydolnościowo mnie zajadą , i kolejne pytanie czy tak w 7-8 tygodniu wrzucić HCG i jak tak to ile ?



Wywal masteron i daj cypek + deka 20tyg. + do tego winstrol 10tyg. Będzie lux.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Doładnie j/w. Za dużo środków w za krótkim czasie.Długie estry nandrolonu i mastera warto by pociągnąć minimum te 12 tygodni a lepiej dłużej.
No i tak jak zostało napisane wcześniej, master i wino to ciężki zestaw zarówno dla stawów jak i lipidów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Nawet zostać przy dd+test 20-24tyg i forme robić. W połowie lub po podbić delikatnie dawki jedynie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Winko dałbym jednak ze względu na progesteron, przy nandrolonie, stawy będą mniej boleć. To dobre combo test średnio , nandrolon średnio winko/ewentulnie masteron nisko na drugi bierzesz poprawkęze względu na częśto zaniżone stężenia i bijesz 100mg eod mastera nisko, ja bym tak leciał.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisaniu cyklu

Następny temat

ból w udzie po iniekcji

WHEY premium