SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat pytanie o trenning

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam mam 20 lat 190 wzrostu 110 kg , nigdy wcześniej nie miałem poważnego kontaktu z siłownia , przeczytałem artykuł na temat treningu ACT by georgu wiem ze bez act nie można zacząć poważnego treningu ale , borykam sie z problemem dużej ilości treningów w których jest wymagane obciążenie kolan , gdy bylem młodszy złapałem kontuzje kolana mam naderwane więzadła krzyżowe i boczne i nie mogę obciążać tej nogi ze względu ze łatwo "skręcić mi kolana" wiec mam pytanie czy jest jakaś szansa żebym mógł wystartować z treningiem bez ćwiczeń obciążających kolano a jak tak to jakimi ćwiczeniami mogę je zastąpić mam dostęp do siłowni z dobry zapleczem sprzętowym z góry dziękuję .

Zmieniony przez - WooMuu w dniu 2007-12-02 15:37:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
A dlaczego miałbyś nie ćwiczyć tylko na górną połowę ciała?
Nie widzę problemów.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim wypadku odpada ćwiczenie ud(chyba ze rekreacyjnie z umiraem i małymi cięzarami,np na maszynie, bez prrzysiadów), łydki mozesz oczywiście ćwiczyć, A reszta bez problemu, POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
witam cie. Hmm pewnie ze mozesz cwiczyc gorne czesci ciala. Zawsze lepiej jesli sie cwiczy cale cialo wtedy sie wyglada po prostu bardziej proporcjonalnie. Pisales ze masz dostep do silowni z dobrym sprzetem wiec pewnie znajduje sie tam jakis instruktor. Pewnie bedzie sluzyl pomoca wiec spytaj sie go jakie ty mogl bys wykonywac cwiczenia podczas ktorego pracuja nogi nie obicazajac kolan. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Tak wiem ze mogę ćwiczyć górna partie mięśni ale na rzecz ćwiczeń z nogami zastąpić je dodatkowymi czwuczeniami na górna cześć ciała o to mi chodzi dokładnie :) czy zostawić tak jak jest w rozpisce ? pzdr dzięki za odp ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny !

Następny temat

Brzuch - niski bf - spalic tluszcz do konca ?

WHEY premium