SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

20 lat i troszkę za dużo fatu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2292
chcę ważyć około 75kg i zdrowo się odżywiać

Waga: 85

Wzrost: 176

Obwód klatki: 107

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 93

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 43

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 22%

Aktywność w ciągu dnia: szkoła,dom,szlajanie się po dworze

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3xw (wt. czw. pią.) tygodniu Muay Thai
sory może kogoś urażę 3x w tygodniu sex

Odżywianie: dla dobra sprawy zjem wszystko teraz bez specjalnego najadania się jem to co lubię i tyle ile mi się w danej chwili chce

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrów

Preferowane formy aktywności fizycznej: w tyg. poświęcam na ostry wysiłek fizyczny około 15h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: redukcyjne nie ale brałem kreatynę

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej tak

Stosowane wcześniej diety: niet
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7337
http://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html
poczytaj podwieszone posty.Ułóz diete to podstawa.Widac ze troche treningu jednak masz:Pa czy moozesz chodzic i masz dostep na silke.
No i oczywiscie aeroby bez biegania sie nie obejdzie :)

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

napisał(a)
Początkujący
bieganie wchodzi w grę mam fajną okolicę i mieszkam blisko stadionu ile mniej więcej w tyg biegania? i czy tak po 30 min starcza.

ps. na treningach mamy solidny wycisk z koszulki można wycisnąć pot po treningu i to spokojnie :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7337
mozesz zastosowac 2 rodzaje treningu aerobowy albo hitt zwykle bieganie to ok 30 minut lekkiem lub srednim tepem albo hitt 10 sek sprintu 30 sek truchtu na poczatek po 2-3 interwaly :) Ja zdecydowanie preferuje 1 forme aktywnosci gdyz jest dla mnie wygodniejsza.Bieganie 3 razy w tyg :)

napisał(a)
Początkujący
no to bieganie z dyni tylko jeszcze będę musiał wygospodarować czas :) no i jeszcze jeden problem na uczelni jestem zazwyczaj od 7.30 do 15 i nie bardzo będę miał kiedy zjadać jakieś bardziej urozmaicone posiłki w tym czasie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3212 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10998
nie bardzo będę miał kiedy zjadać jakieś bardziej urozmaicone posiłki w tym czasie bo się kumple będą śmiać? Za to dziewczynom jak zaimponujesz, gdy wyciągniesz pudełeczko z pyszną surówką i mięskiem Dla chcącego nic trudnego...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

napisał(a)
Początkujący
No wlasnie posilki mozesz sobie przygotowac przed szkola :Dprzeciez to nie wstyd sciagnij sobie np dziennik posilkow vitalmaxa :)
Heh Madu najlepiej powinna wiedziec jak zaimponowac kobitką :d

napisał(a)
Początkujący
No wlasnie posilki mozesz sobie przygotowac przed szkola :Dprzeciez to nie wstyd sciagnij sobie np dziennik posilkow vitalmaxa :)
Heh Madu najlepiej powinna wiedziec jak zaimponowac Kobietom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłusz a mniesnie Kilka pytań

Następny temat

Rodzynki??????????

Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Phil Heath ryzykował życiem! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Anna Nawrot - ocena sylwetki