SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

200 mety ruskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z gory przepraszam za to ze zaczynam poraz kolejny post o mecie ale mam wytlumaczenie : Nie mam czasu przegladac forum bo jestem teraz na wakacjach i pisze z cafe i nie mam czasu za duzo moj kolega do mnie dzwonil i prosil o porady, a wiem ze moge sie tutaj do was zwrocic. Mianowicie: koles chce brac 200 mety przez 2 miesiace napiszcie tylko jakie oslonki brac Nolvadex na co i ile tego Sylimarol na co i ile tego i jak sie nazywa to na odblokowanie? Clomid? i po co to jest? i ile tego ma wziac. on chce brac po 3 dziennie przez 2 miechy i to wyjdzie ok 200 powiedzcie czy jak duzo bialka dowali beda efekty i co brac zeby nie bylo ginekomastii ? Z gory dziekuje i blagam operatorow o nieusuwanie postu CZEKAM NA ODP I POZDRAWIAM !

Wchodzcie na www.pajacyk.pl i klikajcie tutaj codziennie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Nic o twoim koledze nie wiemy.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
ten Twój kupmel to z imponującą wiedzą zaczyna koksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest jego pierwszy cykl ale nie o to chodzi. Chce odpowiedzi jakie oslonki i inne bajery ma do tej mety wziac (novaldex clomid sylimarol?) i ktore z nich sa dostepne w aptece bez recepty jak je brac i po co poszczegolne sa. Koles juz wszystko ma diete rozpiske itp chodzi tylko o te bajery

Wchodzcie na www.pajacyk.pl i klikajcie tutaj codziennie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
clomid jest po to aby ci stal po cyklu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra a jezeli on nie wezmie clomidu i novaldexu to po jakim czasie bedzie mu "stal" ? i zejdzie mu woda ? Prosze o odp.

Wchodzcie na www.pajacyk.pl i klikajcie tutaj codziennie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
rownowage hormonalna mozesz odzyskiwac nawet przez pol roku, to zalezy od tego czy kiedys juz cos brales i jak jeste na to podatny (genetyka rulez), lepiej jednak nie patrzac na to wziazc clomid; na pewno nie zaszkodzi, a dzieki nie mu bedziesz mial mniejszy spadek po cyklu albowiem twoj poziom testosteronu bedzie w normie a nie sztucznie zanizony

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Decadeuko wielkie dzieki dalbym sog'a ale nie mam abonamentu Jesli mozeesz napisz czy brac ten novaldex czy jakos tak ...

Wchodzcie na www.pajacyk.pl i klikajcie tutaj codziennie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Nolvadex jest antyetrogenem, na przywrocenie rownowagi hormonalnej bierze sie Clomid

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
zawsze interesuje mnie prawidłowoiść - w dopingu połowa pyta o cykle DLA KOLEGÓW. A w innych działach jakoś nie... nie żebym się czepiał, ale w 90% przypadków to jeden wielki kit. co w tym takiego strasznego zeby sie dowiedziec ze waląć teścia w wieku 16 lat mozna se krzywde zrobic? az taki problem przyznac sie do błędu?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki poprostu boja sie ze niezobacza zadnej sensownej odpowiedzi na swoje pytanie

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Winstrol

Następny temat

a co z wytrzymaloscia???

WHEY premium