SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 piwo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975
witam mam pytanie odnośćnie picia alkoholu otóż czy wypicie 1 piwa jasnego co 2 - 3 tyg. przy cyklu kratyna ma znaczny wpływ na forme oraz odnoszone efekty....oczywiscie po wypiciu piwa 0,5 litra wody i multiwitamina ??


pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
jakis wplyw ma napewno jesli sie martwisz o to czy pic czy nie a zalezy ci na efektach to nie pij! jaki sens ma picie 1 po to zeby tylko wypic? a pozniej picie wody co juz nie bedzie takie same jak bys nie wypil?

Nie bedzie duzej roznicy ale lepiej nie pij

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Możesz pić piwo bezalkoholowe :) https://www.sfd.pl/temat223348/ 

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Zapewniam cię, że jedno piwko tygodniowo ci nie zaszkodzi. No chyba, że 1 browar jest dla ciebie dawką wywołującą jakieś efekty Żzadnych witamin po browarku to nie jest najlepszy moment na witaminki.

Zmieniony przez - Mariusz101 w dniu 2005-09-18 14:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
aha i to sie wiąże z treningiem .

Kreatyna nawadnia.... alkohol odwadnia.. Wynik jasny . Ja bym nie pił w ogole na Twoim miejscu. Pić to możesz tylko duzo wody , no chyba ze nie zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu kreatyny.


Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
po co Ci smaka robić ? jedno piwo strasznie nie zaszkodzi ale jak pompka sie włączy to jedno drugie itd... pamiętaj pompa wyłącza się wraz z brakiem funduszy na jej utrzymanie albo w czasie gdy podupadniesz lepiej zainwestuj w diete :) jak już ktoś na forum napisał "kasa=masa" ;]

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
No nie mówcie, że jeden browar go odwodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
odwodnic nie odwodni ale napewno zakłuci proces nawadniania , to po co kupuje kreatynki jeżeli pic chce ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Rozmumiem wasze argumenty ale którz z nas nie robi wyjątków? Nie jesteśmy zawodowcami więc pewne rzeczy możemy sobie wybaczyć. Autor pisze o jedbym pifku przez 3-4 tyg więc tego na pewno nie można nazwać pijaństwem. Nikt z was na kretce nigdy nie napił sie pifka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja już nie pije , jak obżigałem poł chaty po 18 kumpla , aż tapetować musiałem

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
No tak to jest mocny argument Tapetować jeszcze nie musiałem ale kiedyś zdażyło mi sie zwymiotować na sąsiadkę jak wyjrzała przez okno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST UPER LEVEL

Następny temat

NitroBolon

WHEY premium