SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 partia dziennie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
Wittam co myslicie o trenowaniu 1 parti dziennie /6dni w tyg. Mam caly tydzien wolny.Trenowalem juz FBW i kilka Splitow.A i co w jaki dzien najlepiej trenowac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bardzo zły pomysł jeśli nie masz jakiś specjalizacji, piorytetów itp.

Nie sprawdzi się raczej.


Daj ankiete, napisz dokładnie jakie plany przerabiałeś i ile ich było.



Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-03-19 20:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
Najpierw trenowalem ze 2 miesiace ''ot tak'',pozniej byl FBW, a nastepnie 3 splity.dokladniej nie napisze bo nie mam jak.plany mialem z jakis spradzownych przez was planow.Mam 18 lat cwicze na mase. PESEL1231234123 :D cos jeszcze ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
ehh nie wiem po co Ci ta ankieta ;d wszystko napisalem - z tego co pamietam to juz duzo przy tej ankiecie wiecej niema co wzrost- 174?waga-?cwicze na mase :D(tyle styka chyba nie :>.Przeciwskazania medyczne ?- napewno bym napisal odrazu.. ,inne sporty -sporadycznie pika/basen.Okej teraz przejdzmy do konkretow. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bez tej ankiety temat może polecieć.

Jakie wyniki w siadzie, mc i wl ?

Jakie reflekcje po wszystkich planach ?

Staż ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
staz napisalem co dotychczas cwiczylem ,Viren nie zalamuj mnie :D. Dobra to zadam pytanie troche inaczej.Czy istniej plan treningu w ktorym cwiczy sie jedna partie dziennie ? jesli tak to czy sa jakies wymogi co do stazu i do kogo ten plan jest skierowany.Ufff hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jest, tylko takiego typu planu nie ma sensu robić jesli masz staz mniejszy niż rok-dwa REGULARNYCH ćwiczeń i nie masz jakiś piorytetów, nidociągnieć w sylwetce nad którymi chciałbyś popracować. Taki rozkład jest dla zaawansowanych, dobrze znających swój organizm, znających ćwiczenia które na nich działają, mający diete itp.


Pzdro





Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-03-19 21:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 249
bylo tak od razu :P

//ale splitem 4 dniowym mysle ze moge smialo jechac ?

Zmieniony przez - xKamilx007 w dniu 2010-03-19 21:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
na 4 dni w tyg polecałbym split partia 2x w tyg


https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu ACT

Następny temat

Kontuzja - co myslicie ?

WHEY premium