SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl krety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Witam.
Mam 15 lat, 181 cm 65 kg. Od początku roku szkolnego będę miał dietę i jakoś trzeba wydusić z siebie jak najwięcej kilo mięśni i pytanie. W zimie mam zamiar zrobić 1 cyk krety. Mam jeszcze krete olimpa z tego gainera lecz nic mi nie pomógł w nabraniu masy (ten gainer). I czy ta kreta z olimpa będzie dobra na pierwszy cykl ? Jaki cykl zrobić miesiąc, dwa czy ile ?

Polecacie gainera Mass Activator bo zamierzam kupić.

Wiem, że zaraz napiszecie dokup sobie ryżu albo mięsa a nie faszeruj się prochami lecz ja naprawdę chcę jak najwięcej kilo mięśnia zdobyć ponieważ do następnych wakacji mam zamiar tak dobrać na masie aż z 80kg. Potem redukcja itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To dodam te banany i chleb to z 40-50g doda się do tego. Nie chce mi się sprawdzać na vitalmaxie ;d

Solę w czasie gotowania ale nie smaczny więc postanowiłem kaszę i ziemniaczki wpieprzać i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zwykle mono bedzie ok
zrob ze 2 miesiace
mass activator - b. dobry

gainer nic Ci nie dał bo nie masz diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
No wiem wiem :) ale podobno wszystkie z olimpa prochy są do dupy. Jedynie tabletki :)
Nie miałem wtedy diety ale teraz zamierzam trzymać :)

A 2 cykl dopiero kiedy robić na next zimę czy kiedy ? Na wiosnę ?

Mass activator w smaku dobry ? Ma słodki smaczek i nie zamula ?


Widzę na allegro 150 tabletek za 21 zł a ja mam w domu jeszcze 30 to co robić ? Chcę od razu promocyjne kupić. To jak brać na w dt 3 tabletki a w nt 2 ? Bo jak promocja to chyba warto ;d

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-07-27 13:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kup sobie mono z vitalmaxa lub sfdowskie

jak zrobisz 1 cykl w zime to drugi mozesz jechać wiosną

max activator czekolada b.dobry i bardzo słodki - nie zamula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
wolę w tabletkach kretę ;d

nie martw się 2 sogacze dostaniesz ;d
tylko nie lubię rozpuszczać w wodzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to bierz w tabsach

ja sie o nic nie martwie.

zdrowia zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Kurde ale to się bierze po 8 tabletek dziennie łoo kurde ;d Myślałem, ze więcej tej krety tam będzie ale zaraz obie przeliczę ile muszę kupić i git. Kupuję z tego olimpa chyba a jak nei to sfd :)
Dizęki i sogacz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Remik, jeszcze jedno pytanie ile mam kapsułek brać na jeden raz z sfd. W jednej kapułce jest 3600 mono krety. Pisze, że 5 kapsułek w jednej porcji to już nie kminie. Ile mam tego brać w jednej porcji i ile razy dziennie ogólnie ? 2 razy wystarczy ?

Np. w olimpie jest 1250 i trza brać w jednej porcji tylko 4 a tam jets 3600 i jeszcze po 5 to nie kminie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie, wystarczy troszke policzyć. Kreatyna olimpa ma 1250mg krety w jednej kaps ale jest droga. Kreatyna sfd w 5 ma 3600mg. Zrób sobie równanie 36/5 co ci wychodzi 720 mg kreatyny w jednej kaps. A co za tym idzie musisz dziennie brać po 14 kaps czyli 7 na porcję. Ma wyjść w dt 10g krety a w dnt 5g. Proste jak nie wiem.
Czy tak czy tak taniej wyjdzie kreatyna SFD.

BTW
Mam jeszcze krete olimpa z tego gainera lecz nic mi nie pomógł w nabraniu masy (ten gainer)
eh... nie tędy droga.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-07-27 14:44:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j.w
7 kaps rano i 7 po treningu

dnt 7kaps rano i tyle

zawsze kupuj proch

wychodzi ekonomiczniej

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-07-27 14:46:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
jak nie lubisz rozpuszczac w wodzie to ladujesz lyche prosto do buzi i popijasz

co do krety to jesli o mono chodzi to sugeruj sie cena- vitalmax i sfd wychodza najekonomiczniej

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podpowiedz..

Następny temat

Porada

WHEY premium