SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl enanthate testosteronu parę waznych pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Witam, mam pare pytań odnośnie pierwszego cyklu na enanthate testosteronu. Mój staż wymiary diete itp można sprawdzic w profilu wypełniłem co trzeba ;)
zacznę od tego ze cykl ma wyglać tak 300mg/tydzien i jest to jedna iniekcja, z tego co wiem na polskie standardy to dość mało lecz czytałem sporo na zagranicznych forach (usa/uk) i dużo osob popiera takie cykle dla nowicjuszy. Długość cyklu to minimum 12 tyg moze wiecej wszystko zależy od samopoczucia.

Jesli chodzi o moje zdrowie to tak mam za sobą badania krwi pakiet rozszerzony plus morfologia i próby wątrobowe wszystko wyszło dobrze to tego badania hormonów które wyszły tak:
FSH 4.2 IU/L
LH 4.2 IU/L
ESTRADIOL 140 pmol/L norma do 170
PROLAKTYNA 181 mLU/L
TESTOSTERON 21 nmol/L

badania robione w uk to chyba jednostki sa inne niż pl ale wychodzi wszystko mniej wiecej w połowie normy tylko estradiol troche wyzej .
Dalej co mam dostępne do Cyklu:
- Testosteron enan 2 butle po 10ml (1ml - 300g) firma SIS LABS z uk jest sprawdzona
- Clodmid 2 opakowania po 25 tabs 50mg
- nolvadex 50 tab (20mg tamox)
- HCG 3 opakowania 5000 jednostek

Dieta około 3g białka 5/5,5 wegli i 1 tłuszczu
suplementy to bialko plus carbo potreningowo
Witaminy przyjmowane każdego dnia:
magnez, calcium, cynk, e, d, b6, biotyna, omega3, coenzym q10, c, saw palmetton

moje pytania sa następujące:
1. Brać Clomid podczas czy tylko do PCT jest masa różnych opinii co sądzicie w moim przypadku przy takich rozsądnych dawkach
2. nolvadex myślałem o dorzuceniu 10mg dziennie w celu zmniejszenia ryzyka gino ale czy warto przy 300mg/tydzien czy nie ma co sie martwic?
3. HCG po ilu tygodniach uzywać i czy wogole? Jest wiele roznych teori ja mysle o małych dawkach po 500 jednostek ale dopiero po 6/8 tyg? albo i póżniej
4. Saw palmetto na DHT ile brac mam tabletki 450mg myśle ze dwie jedna rano druga na noc ?
5. Powienien dodac coś z witamin oprócz tych co biore?
6. Ogolmnie co myślicie o takim cyklu cel to sama dobrej jakości ;) nie zależy mi na bardzo szybkim efekcie tylko chce zrobić to z głową i bez niepotrzebnych skutków ubocznych.

To tylke odemnie mam nadzieje że pomożecie i rozwiejecie niektóre z moich wątpliwości jeszcze dodam że mam zamiar robić badania podczas cyklu pierwsze robie za pare dni a pozniej co 3tyg moze 4. PS jestem na drugim tygodniu po drugim strzale i jak narazie czuje sie swietnie samopoczucie ok, może to efekt placebo albo poprostu dobrej michy ale przy treningu dzis miałem wrazenie ze siły więcej niż zwykle :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
- ankietę musisz wypełnić
- przydałoby się jakieś AI, ale to zależy od poziomu estrogenu, jaki będziesz miał za tydzień dwa, ale raczej wywali
- po co zbijać DHT, jeśli nie ma jeszcze efektów ubocznych (czy to tylko blokuje receptory czy coś takiego a nie zbija?)?
- dlaczego nie brać HCG od razu?
- pytanie, czy trzeba się martwić jest bez sensu, nie wiadomo, co będzie zobaczysz z czasem, nie ma sensu się martwić, ale i nie ma sensu zakładać, że wszsytko będzie dobrze, musisz być przygotowany mentalnie na skutki uboczne


Zmieniony przez - xorton w dniu 10/13/2018 7:19:00 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
1. WIEK: 24
2. WAGA: 90
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 117
-udo: 43
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3/4 lata z przerwami, ogólnie jestem aktywny fizycznie od zawsze pływanie jazda na rowerze bieganie
6. DIETA:
-białko: ok 3
-węglowodany: 5/5.5
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: 4x week plus cardio
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: pomiędzy 17 a 19 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy robilem badania rozszerzone a wyniki hormonów powyżej
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: włosy mam wszystkie a stan owłosienia ciała słaby praktycznie zero włosów klata goła
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125 jakiś czas temu teraz nie wiem
-martwy ciąg: nie robię na rekord nigdy serie kończę sobie 120kg
-przysiad: nigdy nie robiłem maks kiedyś miałem kontuzje kolana raczej używam suwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nic nie bierz bez wyraznej potrzeby, pociagnij do 4-5 tygodnia samego testa i zrob badania, zglos sie z wynikami.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Xorton saw palmetto nie zbija DHT tylko blokuje aktywność 5AR.
To jeśli chodzi o ten estrogen to nie lepiej zablokowac Go nolvadexem? Zanim go wywali? Wiem że poziom estrogenów też powinien być większy bo ma też swoje plusy ponoć Jest jakaś norma jak wysoko może być żeby nie wywalilo Gino ? Miał bym arimidex pod ręką to był bym spokojny ale nie mogę nigdzie go dopaść jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten nolvadex to taki sredni pomysl, bo jak wspomniales on tylko blokuje wiazania estrogenu do receptorow, co moze byc dosyc problematyczne w przyszlosci.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Poza tym za duzo kombinujesz jak do badan w normie i 300mg testa week
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
MarcelQ może i masz rację poczekam trochę jak mówisz i badania w 5tyg i się zobaczy,ps. Wolę mieć wszystko dopięte a nie później borykać się ze skutkami ubocznymi jak wielu nowicjuszy pieniądze wydane na badanie to jak inwestycja w zdrowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na skutki uboczne o ktorych Ty uparcie myslisz potrzeba troche czasu kumulacji itp.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ja tam bym brał chociaż te HCG od początku razem z testem, jeśli ma być w małych dawkach regularnie przyjmowane.
Chyba że raz na kilka tygodni 5k, no to lepiej poczekać.

Tak żebyś wiedziął, bo wydaje mi się, że nie widzisz różnicy - Nolvadex zapobiega gino (przeważnie, bo może być od samej prolaktyny), ale nie zapobiega wywaleniu estro. Za o AI (takie jak np. arimidex [anastroloze] czy aromasin [exemestane]) zbija estro i tym samym ryzyko gino. Rózne koksy mają różne podejście do poziomu estrogenu - jedni nie zważają na jego poziom, o ile nie ma jakichś wyraźnych skutków ubocznych, a drudzy zbijają, by oscylował ponad normą. Pierwsi argumentują, że estro może mieć pozytywny wpływ na przyrosty, ale pytanie, czy od pewnego poziomu estro to nie po prostu sama woda, której nabierasz tym więcej, im masz wyższe estro. Ale gromadzenie wody może podwyższać ciśnienie, no i estrogen może mieć wpływ na prostatę/łysienie w połączeniu z DHT, ale to nie jest do końca zbadane, jednak są przypuszczenia co do roli estro w tych schorzeniach. Jeszcze można powiedzieć, że niepotrzebne przyjmowanie AI to niepotrzebne szkodzenie i dorzucanie kolejnego leku, ale zdaje się już Aromasin w porówniau do Arimidexu [który chyba w cholesterolach miesza] nie ma już za bardz skutków ubocznych? Przynajmniej ja tak to rozumiem z moich skromnym doświadczeniem w temacie.


Zmieniony przez - xorton w dniu 10/13/2018 8:39:55 PM
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po enanie kiedy hcg po enanie

Następny temat

izotek a nastepny cykl

WHEY premium