SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosterone Enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
witam , dzis mija 5 tydzien i wczoraj byla 6 iniekcja . czuje sie swietnie masa na mega ++ chyba nie mam na ciele mięśnia którego nie widać , dieta tez pewnie robi swoje i mega motywacja na treningach ;)) Jem cynk od poczatku cyklu ale ostatnio wysypało mnie troche na barkach i plecach bylem u dermatologa zapisala mi maść oparta na spirytusie , zobaczymy czy cos pomoże chyba ze cos polecacie , druga sprawa erekcje mega twarde jak kamień lecz jajka jakby mi wessało przy orgazmie dośc dziwne uczucie a nawet lekki ból w jadrach .. nie wiem czy to normalne .....



Zmieniony przez - system00 w dniu 2018-05-22 23:35:32

Zmieniony przez - system00 w dniu 2018-05-22 23:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
Bij dalej, jajka przestaly pracowac to i mniejsze sa. Wbijesz hcg to podskocza.
Mysle że nie powinieneś panikowac bo to norma raczej.
Pozdro rosnij


Zmieniony przez - Hulkhogan23 w dniu 2018-05-22 23:43:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
dzieki Hulkhogan23 Pozdroweczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 516
Siemka. Jakie dokładnie masz przyrosty wagi jeśli można wiedzieć? Mam podobne parametry do Ciebie (przed cyklem) i zastanawiam się czego się spodziewać na pierwszym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
pandek
Siemka. Jakie dokładnie masz przyrosty wagi jeśli można wiedzieć? Mam podobne parametry do Ciebie (przed cyklem) i zastanawiam się czego się spodziewać na pierwszym cyklu.


To jest uzależnione od wielu czynnikow

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
dzis mija 28 dzien cyklu, celem cuyklu byla masa 5-8 kg , przed cyklem masa wahała sie pomiędzy 70-72 teraz jest to 76-77 , trenuje regularnie od dłuższego czasu ale od trwania cyklu mega przykladam sie do diety a moje treningi prawie zawsze kończą sie gdy miesnie odmawiają mi posłuszeństwa , miałem obawy ze jakos spuchne a miesnie beda wygladać sztucznie tymczasem wywaliło mi wszedzie żyły a na brzuchu zaczyna sie pokazywać miesnie V o ktorych zawsze marzyłem zaczynam sie troche obawiać ze ludzie zaczną gadać bo nie jest to nawet połowa cyklu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
system00
dzis mija 28 dzien cyklu, celem cuyklu byla masa 5-8 kg , przed cyklem masa wahała sie pomiędzy 70-72 teraz jest to 76-77 , trenuje regularnie od dłuższego czasu ale od trwania cyklu mega przykladam sie do diety a moje treningi prawie zawsze kończą sie gdy miesnie odmawiają mi posłuszeństwa , miałem obawy ze jakos spuchne a miesnie beda wygladać sztucznie tymczasem wywaliło mi wszedzie żyły a na brzuchu zaczyna sie pokazywać miesnie V o ktorych zawsze marzyłem zaczynam sie troche obawiać ze ludzie zaczną gadać bo nie jest to nawet połowa cyklu.

Zazdraszczac Ci beda ;) To powiesz, ze wlasnie chyba dopasowales diete i treningi pod siebie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 516
Tak, lodzianin1, zdaję sobie sprawę, że z powietrza nie urosnę ;) Nic na ślepo nie zamierzam robić.

@system No to fajne wyniki, będę śledził wątek. Powodzenia


Zmieniony przez - pandek w dniu 2018-05-23 21:40:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
spoko bede zdawał relacje, jak narazie jestem bardzo zadowolony dzieki chlopakom z forum bardziej spokojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Panowie sprawa rodzaju takiego bije teścia enanthate 14tydz 500mg tygodniowo i waga i masa zacZely powoli spadać w dół chciałem pociągnąć do sierpnia cykl ale teraz zaczęły sie spadki co jest grane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

Następny temat

Przejście z propa na cypka

WHEY premium