SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

190 cm 106 kg pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam wszystkich, chciałbym się was poradzić

Mam 17 lat, 190 cm wzrostu i ważę 106 kilo, jest to bardzo dużo jak na mój wzrost, i proszę o pomoc, jakieś dobre spalacze dieta

Powiem ze chodzę od miesiąca na siłownie

Myślę nad spalaczem fyre firmy syntrax co wy na to
Doradźcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
diete sobie ulozysz w dziale odzywianie a spalacz znajdziesz w dziale odzywki i suplementy. polecam MAN scorch.
1

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
co do spalaczy o polecam dyma burn xtreme + odpowiednio dobrana dietka i trening aerobowy i efekty murowane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
a ja polecam zieloną herbatę ja przy wadze 103 i własnej diecie spadłem do 90,5 od sylwestra do dzisiaj.
Pozdro

ak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
błąd w mysleniu twoim na temat odchudzania, nie najpierw spalacze, tylko najpierw ułóż diete bo bez tego nie ruszysz z miejsca. To tak jakbyś chciał Jechać samochodem który nie ma silnika ;]. Dwa układasz trening, Trzy spalacze, na początku odchudzania możesz sobie odpuścić"szkoda pieniędzy" ;] pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
dietę mam, wcześniej brałem HMB i troszku pomogło teraz chce coś mocniejszego .... kiedyś się odchudzałem ze 100 kg spadłem do 90 a teraz efekt jojo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
to zła miałeś diete jak był efekt jojo. Za mało kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dietę mam, wcześniej brałem HMB i troszku pomogło teraz chce coś mocniejszego

jaką dietę ?? hmb nie może pomóc bo to nie działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proszę o pomoc, jakieś dobre spalacze dieta

W tym wyrażeniu jest błąd. Napiszę Ci to prawidłowo:

"proszę o pomoc, spróbuję sie odżywiać według 10 wskazówek żywieniowych, https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Wkleję tu swoją rozpiskę treningu a Wy ocenicie czy dobrze. A o spalaczach pomyślę jak zdobędę większą wiedzę na temat odżywiania i treningu."

Tak powinno brzmieć to wyrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Pieniądze na spalacz przeznacz na karnet na siłke a lepiej na diete, efekt bynajmniej 100 procentowy :D Uwierz mi szkoda pieniędzy wyrzucać w błoto ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
A więc tak na siłke chodzę i kupiłem dyma burn xtreme, jak narazie po tygodniu spadło juz 2 kilo i jestem zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzicie Mi Cos?podam moje cele itd

Następny temat

dobor suplementow na spalanie tluszczu

WHEY premium