SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat 135 kg Co z tym zrobić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 315
Problem polega na tym że nie wiem jak zacząć robić coś ze sobą bo to jak obecnie wygladam jest makabryczne... słyszałem że te forum będzie najlepsze aby się poradzic i otrzymac stosowne wskazówki dotyczące diety oraz treningów. Dlatego więc bardzo bym prosił osoby które znają się na takich przypadkach o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 135

Wzrost: 183

Obwód klatki: 145

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 124

Obwód uda: 65

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia co 2 dni

Odżywianie: jem wszystko i duzo

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: zadnych

Stan zdrowia: nadcisnienie

Preferowane formy aktywności fizycznej: nieograniczony czas

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: zadne

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: zadna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
rozpoczol bym od diety na sam poczatek oraz delikatnej aktywnosci ruchowej <szybkie i dlugie spacery> z czasem odzucil bym do aktywnosci silownie oraz intenstwniejsze treningi aerobowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 315
jakaś konkretna dieta? Nie mam pojęcia która zastosować ponieważ ich jest tak dużo że... chodzi mi o jak najszybsze zejście z wagi. Moim celem jest utracić na wadze okolo 35kg-40kg mógłbyś polecić jakąś konkretną diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 315


ogolnie mam dostepna silownie u kolegi samorobka.. w sumie wszystko tam jest i mozna wiekszosc cwiczen wykonac niestety nie ma rowerkow bierzni itd. mam mozliwosc bywac tam codziennie w kazdych godzinach pytanie jest proste , jakie cwiczenia powinienen wykonywac w jakiej intensywnosci? CZy jest sens biegac z taka waga jezeli przebiegne 200-300 metrow i musze odpoczywac...I podstawa Dieta. czy dieta z ktora sie spotkalem na tym forum

czy mogl bym stosowac taka diete? do dyspozycji mam caly dzien przewaznie siedze przy komputerze... dlatego wlasnie szukam osoby ktora dala by mi rade jak wykorzystac ten czas aby poprostu schudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 315
ok diete bym juz w sumie mial ustalona tyle ze jeszcze pozostaly cwiczenia jakie cwiczenia wykonywac ile razy dziennie aby nie bylo za malo ruchu i zeby nie bylo na maxa ze po 1 dniu odechce mi sie wszystkiego do wykorzystania mam caly dzien. Czy lepiej bedzie jak pojde rano do parku pobiegac godzine (tyle ze ten bieg to 200-300 metrow i bede musial odpoczac) czy lepiej wsiasc na rower i jezdzic w dosc szybkim tempie tez okolo godzine.
CZy warto inwestowac pieniadze w jakies odrzywki witaminy itd. jak tak to jakie prosil bym nazwy :P pieniadze nie graja roli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

jogurt naturalny jako zrodlo bialka??

Wiecej