SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

183cm wzrostu 65kg wagi szybka przemiana materii

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć przesyt tematow i informacji na forum uniemozliwia mi szybkie dotarccie do potrzebnych mi informacji dlatego jestem zmuszuno zalozyc nowy temat, za co z gory przepraszam.

To tak w skrócie, jak w temacie:
Wzrost: 183cm, waga: 65kg, szybka przemiana materii, lat 23

Chce zwiekzyc siłe całego ciała, pracuje fizycznie i chce to robic, ale przydalo by sie wiecej "pary". Aktualnie do ćwiczenia to mam dwie sztangielki i sporo miejsca (brzmi to tragicznie smiesznie ale niestety tak jest)

Jaka dieta zeby nie zbankrutowac i nie spedzac pol zycia przy garach, czego wiecej czego mniej. Nie chce sie narazie zapisywac na silownie siedze za granica, a chce cwiczyc, nie chudnac przy tym jeszcze bardziej.

Jak nie macie czasu sie rozpisywac to podajcie linki do ciekawych tematow, chetnie poczytam jakies senowne i sprawdzone info,

Z góry WIELKIE Dzięki za pomoc!

Zmieniony przez - krokers w dniu 2014-02-22 05:53:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trening czorci w domu i tyle + jakieś cwiczenia z hantelkami na łapy.

co do odżywiania na 10 wskazówek żywieniowych, jedzenie na oko.
Białko - krowa, swinka, drób, jaja, przetwory mleczne, swierze ryby, jakieś sledziki, unikać puszkowanych ryb.
wegle - ryże, makarony, ziemniaki, zboża, dobre pieczywo
tłuszcze - tłuste rybki jw nie puszkowane, oliwy, orzechu, kokosy, migdały, dynia, jaja, awokado.
warzywa no limit, owoce też mozna podjadać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niski wzrost rocznik1996

Następny temat

Wyciąg górny i dolny

WHEY premium