SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17lat, na sucho

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
Wiek - w listopadzie kończę 17lat
Waga - 77kg
Wzrost - 175cm
Staż treningowy - 16 miesięcy
Obwód ramienia - 40cm
Obwód klatki - 110cm
Obwód Pasa - 81cm

Witam, jestem w trakcie redukcji, moje obwody lekko spadły, ale to głównie tłuszcz po okresie masowym i staram się wyrobić formę na lato.
Przepraszam, że nie zamieściłem zdjęć mięśni nóg, ale akurat na siłowni rozładował mi się aparat, uzupełnię to.
Pozdrawiam!













Life is too short, to be small :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Takto fajnie , tylko gora klatki najbardziej rzuca sie w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
Wiem, rozmawiałem z ludźmi i zwracają mi uwagę o to. Staram się robić ciągle ławkę skos w górę na hantlach i sztandze, ale mozolnie mi to idzie.

Life is too short, to be small :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest naprawde dobrze na ten wiek, super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Kształtny biceps, plecy o niezłej definicji, mi szczególnie rzuciły się w oczy potężne kaptury. Jak u Ciebie wyniki siłowe? Ćwiczysz pod rekordy czy interesuje sama sylwetka, definicja mięśni?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 83 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20556
moim zdaniem idealnie jak na ten wzrost ;), wiesz moze jaki bf?
sog

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Ogolnie od jakiej wagi zaczynałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Super ! Na prawde nieźle sie porobiles w tym wieku. Do góry nie można sie przyczepic, jest na prawde ładnie :) Diete trzymasz ? Niezle zylki na klacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
jest dobrze,nie wiem co chcesz jeszcze redukować?,dodaj zdjęcia nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
JW, nie ma sensu dalej redukowac, najszerszy grzbietu tyłem coś słabo wypadł.. ale ogółem jest bardzo dobrze! SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Jak dla mnie idealna sylwetka. Nic dodać, nic ująć. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej