SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat 100kg.KOLANA!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
Mam 16 lat waze 100kg wzrost 188 cm ćwicze na silowni od okolo roku ale nogi zaczolem robic 3 miesiace temu.3 dni temu cos mie sie stalo z lewym a wczoraj z prawym kolanem tz. gdy robie przysiad (bez obciazenia) strasznie mnie bola, lecz na prostych ngach nic mi nie jest.Wydaje mi sie ze jest to spowodowane zbyt duza waga jak na moj wiek (lecz nie jestem az tak bardzo otłuszczony) i zbyt duzym obciazeniem w przysiadach ze sztanga. Co mam zrobic z tymi kolanami?Moze ktos z was mial podobny problem?!

hwdp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Powodów może być kilka - zbyt duża masa ciała / zbyt szybki wzrost / zbyt duże obciążenie / zła technika wykonywania / przeciążenia itp...

Z pewnością przerwa i/lub wizyta u specjalisty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
krzykacz powiedzial ci to co sam chcialemmialem podobny problem zrzucilem troche ze sztangi, robilem glebsze przysiady i masa szla a kolana przestaly bolec;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
ale mnie to tak boli ze jak nawet siadam to musze sie podpierac rekoma. o szybkim przysiadzie bez obciazenia nie ma mowy bo bym sie chyba zesr.al

hwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15659
a sprawdz czy mozesz klęknac na kolana jeśli czujesz bol to znaczy ze prawdopodobnie masz chorobe osgood schaltera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
na kolanach nie boli co to za choroba?

hwdp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklina

Następny temat

Dolegliwości

WHEY premium