SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

16krzychu///DZIENNIK///Wagi gimnastyczne i siła///

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3053

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1880
Witam,
Założyłem ten dziennik, ponieważ chciałbym pokazać, że bez sprzętu też można coś osiągnąć, a także dlatego, że ćwiczę gimnastykę od ponad roku. W tym cyklu treningowym będę ćwiczył różne figury gimnastyczne, w których siła ma znaczenie. Np. planche, manna itp. Czy mi się uda? Zobaczymy...
Do dyspozycji mam drążek, uchwyty do pompek i własne ciało .

Staż: 1 rok gimnastyki;
Cel: Siła i wykonanie elementów gimnastycznych;
Motywacja: Muzyka i chęć bycia lepszym ;
Dieta: Staram się mniej jeść i zdrowiej, a przede wszystkim NIE BĘDĘ jadł w nocy;
Wzrost: 172cm;
Waga: 74kg.

Plan treningowy na pierwsze trzy tygodnie: PLANCHE 26.10.2009r. - 20.11.2009r. 3 razy w tygodniu,

Rozgrzewka 5 minut rowerek, później rozciąganie,

1.Pompki - ręce przy biodrach 3x10,

2.Frog stand 3 x 20 sekund,

3.Tuck planche 3x5,

4.Pompki - Nogi na podwyższeniu, ręce na ziemi na wys. bioder 3x5,

5. Przejścia - na uchwytach do pompek przejścia z L - seat do tuck planche 3x5.

Plan na: MANNA

1.Na uchwytach nogi zgięte i rozszerzone w literę V 4x10 sekund,

2.Scyzoryki i przejście na plecy i rozciąganie grzbietu 3x7,

3. Straddle L - seat na uchwytach.

Następny etap do tego ćwiczenia po tym jak będę w stanie wykonać punkt 1 na ziemi przez 10 sekund.

Rozciąganie na koniec.

TrainHardOrGoHome

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1880
Huuuh :-/ o pierwszym treningu dostał porządnie brzuch, ale ręce też odczuły
Jakoś to pójdzie. Teraz jem kolacyjkę. Wszystkie powtórzenia ok. Nie wielkie problemy z tuck planche.

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9106
dziennik innowacyjny

Ignorante juris nocet

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe, no cuś odmiennego, chociaż ciekawe kogo to zainteresuje:P

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 44531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam. Widze tu swego rodzaju ewenement w dziale wiec bede zagladal. Szykuje sie ciekawy dziennik, odmienny niz reszta.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj na treningu magluję podwójne salto w tył ( początki ) oczywiście na salce
W domu odpoczynek, a do żarcia za bardzo nie ciągnie. W nocy spałem cały czas <wow>

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Po treningu... zaskoczenie xD Dzisiaj trening typowo siłowy całe zajęcia był :P Zmachany jestem:-/

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Osz masakra ;-/ Wszystko boli, ale jakoś się udało. Zakwasy z przed 2-óch dni:-/ Co ciekawe nie ciągnie mnie do jedzenia, co najważniejsze Ogólnie dzień udany. Był też omlecik:P

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj trening minął ciut lżej Wszystko w porządku i plecki się poprawiły jakoś:D Na czasie będą jakieś foty, ale nie na tym mi zależy

TrainHardOrGoHome

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 597 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27643
super temat pozdrawiam
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Heh, dzięki i pozdrawiam również.

TrainHardOrGoHome

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-pomóżcie splitowcowi!!!:)

Następny temat

Zwiększona liczba powtórzeń co sie wtedy dzieje ?