SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat Staż 7 miesięcy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430


Witam! Proszę o ocenę mojej sylwetki, obecnie nadal pracuje nad masą dlatego wiem że brzuch jest eeee żalowy :P
Wymiary:
Bicek: 36cm
Pas: 82cm
Klata: 108cm

Rekordy:
Ława: 85kg
MC: 140kg
Przysiad: 100kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430


Bicepsy tyłem (troche źle się napiołem :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430


Przodem luz ( nie umiem się napinać przodem :P:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430


Klatka bokiem (wiem że właśnie klatka jest moją słabą stroną, tak mi się wydaje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
narazie za wiele nie masz do pokazania ćwicz dalej

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430


a tutaj sama łapka
To już all prosze o opinie i porady, wiem że troche za wcześno zdj wrzuciłem ale chce poprostu wiedzieć nad jakimi partiami mam bardziej pracować. THX!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
No no no widze że ładnie jest ładnie :) Plecy super nad klatką i brzuchem musisz jeszcze jednak poćwiczyć ale ogólnie oceniam Cie na BDB xD :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
A ja nie oceniam na BDB. Góry klatki nie ćwiczysz, dół zaniedbany, dużo fatu, brzuch do poprawy, plecy średnie. DST- ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430
ćwicze góre klatki od samego początku, dół zaniedbany - chodzi Ci o dół klaty czy dół jako dół pleców i brzuch? Bo jak o klate to nie mam co podkreślać jeszcze żeby ćwiczyć dół. Tak jak już napisałem klata strasznie słabo mi idzie nie wiem czemu a ćwicze i hantlami i sztangą na płaskiej i na skosie głową w góre... :/ A troche fatu i brzuch zaniedbany to chyba w miare normalne jak sie robi mase biorąc pod uwage że zaczynałem chyba od 60 kg, łapa hmmm z 29-30 może, sam wiem że szału nie ma ale że aż tak źle :P:D Wiadomo będe ćwiczył dalej a co do klaty może ktoś coś doradzi?? Pzdr i dzięki za opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430
Dodam jeszcze że nóg narazie nie ćwicze bo mam problem z kolanami

Zmieniony przez - mrowa.ok w dniu 2007-07-03 22:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Rozpisz trening klatki, bo może coś ćwiczysz źle. W każdym razie jak masz problem z górą (klatki) to rób ją na treningu jako pierwszą. + Rozpiętki na skosie etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata treningu na masę!

Następny temat

Efekty zabawy z ciezarami

WHEY premium