SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

16 lat, do oceny 97r.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34089

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 59847 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 286335
nei masz do łydek , ale ramiona widać że fajnie sie budują, różnica umięśnienia w udach, nie lubie tego

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_for_cut-t1094203.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 53 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2777
Lekka różnica w udach jest ale to możliwe ze przez perspektywę
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 53 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2777
Aktualnie waga 94kg

napisał(a)
Początkujący
Aktualnie
Jestem po zawodach puchar ziemi Puckiej niestety tylko 6 miejsce, niezadowolony ale taki jest sport cisne dalej może Sopt

napisał(a)
Początkujący
Jest to kategoria open
Wzrost 190 waga na scenie 87,5 aktualnie 91kg

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 59847 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 286335
Ale pierwszy start masz za sobą, nabrałeś doświadczenia trochę, za każdym kolejnym razem będzie lepiej, teraz będziesz wiedział co poprawić, ja tu widzę że słabo docięty byłeś, wszystko za mgłą. Wina ładowania ?
1

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_for_cut-t1094203.html 

napisał(a)
Początkujący
gienus12
Ale pierwszy start masz za sobą, nabrałeś doświadczenia trochę, za każdym kolejnym razem będzie lepiej, teraz będziesz wiedział co poprawić, ja tu widzę że słabo docięty byłeś, wszystko za mgłą. Wina ładowania ?

Tak,niestety wszystko było ładnie piękne, ale prawie nie robiłem ładowania bałem się przeładowania i o to efekt, niewyraźne mięśnie. Mimo to uważam że zasługiwałem na 3 miejsce :P
napisał(a)
Początkujący
Aktualizacja 20 lat
Waga 95 kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 Lat Do Oceny 97 rocznik

Następny temat

EKTOMORFIK Początki, proszę o poradę !!

Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Calum von Moger zerwał biceps? Calum von Moger zerwał biceps? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka