SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lar 11 miesięcy masówki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
Witam, to są moje efekty 11 miesięcznej masówki-siłownia+dieta - nie zawsze trzymana, niestety z powodu chorób :( Suplementowałem sie kreatyną oraz brałem białko przez jakiś czas z powodu braku czasu na posiłki. Teraz cały czas piję carbo po treningu
Mam około 18 cm, wzrostu ważę 76 kg, obwód bicepsa to 36 cm
Oraz przy okazji mam pytanie odnośnie drop setów zacząłem je wykonywać 2 tygodnie temu. Przyrosty są :). Ale mówili mi, że to nie dla mnie mówiąc, że nadejdzie jeszcze czas. W tym wypadku czuje się w niepewnym miejscu.
Proszę o opinie oraz krytykę :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nogi najlepsze widac gen do nich dobry albo jakis specjalny zestaw cwiczen podziel sie nim Pozdro moze kiedys bede tak wygladal

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Zapoznaj się z regulaminem wrzucania zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
Wiek 16
Waga 76
Wzrost 180
Staż treningowy 11 miesięcy
Obwód ramienia 36cm
Obwód klatki 100 cm
Wyciskanie leżąc 75
MC 120 w lutym( nie robię już treningu )
Przysiad 110 ( przerwa 2 miesiące )
Przepraszam, ale nie wiem czemu nie mogę wgrać reszty zdjęć wyskakuje mi błąd, wieczorem będę na innym komputerze i tam spróbuje

Zmieniony przez - CougaRpl w dniu 2014-05-10 14:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
Czy ktoś wie jak usunąć ten problem z wyrzucaniem zdjeć ? Bo cały czas próbuje i mi wysakakuje błąd

Zmieniony przez - CougaRpl w dniu 2014-05-10 15:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
wrzucaj foty na https://imageshack.com  po dodaniu zdjęcia wygeneruje ci link który wstawisz na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
temat zostanie zemkniety jesli nie bedzie 5 zdjec w dobrej rozdzielczosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To jakaś kpina jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
możecie usunąć bo nie moge wrzucić zdjec-nie wiem, zrobię nowy gdy problem zniknie. Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
możecie usunąć bo nie moge wrzucić zdjec-nie wiem, zrobię nowy gdy problem zniknie. Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
problem sam nie zniknie, dostałes już odpowiedź powyżej - wrzuć foty na serwer i przeklej tu linki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mateusz Cereda Bodybuilding Progress

Następny temat

Rok reguralnych ćwiczeń . 19 lat

WHEY premium