SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
Pierwsze, zasadnicze pytanie. Czy to, ze jes mi ciezko przytyc moze byc spowodowane moim wiekiem - 15 lat. Czy ten wiek ma na to jakis wplyw?/

Jesli jest spowodowane wiekiem to dzieki za wypowiedz i narazie.Wtedy nie bd sie nawet staral tylko poczekam do 19 lat/.

Jesli ten wiek nie ma wplywu na wzrost kg, to czy moglibyscie ulozyc mi jakas dietke?
Tylko nie odsylajcie linkami do innych tematow bo ja sie na tym naprawde nie znam.

Mianowice na za 2 tydonie potrzebne mi jest wiecej masy. Nie chodzi mi tu jak Wam mistrzowie tylko masa miesniowa.
Mi chodzi o zwykle kg.
Pozniej bd mial czas na robeinie miesni, nawet bd mogl spalic to co teraz w siebie wloze.Zalezyz mi jednak zeby szybko wzrosly po prostu kg.
Czego mam jesc wiecej? Noi mozecie ulozyc prosta diete?



I teraz pytanie ktore dla niektorych pewnie moze byc od czapy, ale ja sie naprawde na tym nie znam.
2 dni temu zobaczylem wysoka kalorycznosc oliwy z oliwe extra vir. na jej etykiecie. 100g oliwy - 900 kCal.
Noi nie wiedzialem jak to brac i 2 dni temu wypilem ok. 15 lyzeczek - ok. 200g na raz.
Natomiast wczoraj ok. 14 lyzeczek - prawie 200g.
Noi tak sie zastanawiam czy to tez dzis lyknac (paskudzctwo :D) no bo nie wiem czy to bd. z tego jakies rezulataty..

???

Pisze na tym forum, poniewaz wiem, ze sa tu super ludzie, znajacy sie na rzeczy.
Z gory wielkie thx.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Poco zadajesz pytania skoro lukash odpowiada ci dobrze a ty nadal przy swoim pij codziennie i poł litra , pochwal się efektami za 2miesiace

EDIT. Kup sobie olej recytynowy




Zmieniony przez - B.O.A w dniu 2010-06-22 11:42:29

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
rozwijasz sie więc pewne sprawy, miedzy innymi waga, sie jeszcze nie unormowały, więc wagą sie nie przejmuj, na diete za wczesnie, ale nie ma przeszkód zeby nie korzystac z 10 wskazowek zywieniowych
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

oliwe jak najbardziej mozesz wlączyc do swojego jadlospisu, ale nie w takich ilosciach jak podałes wyzej, łyzka-dwie (5-10g) do polania warzyw

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
a jakie sa przeciwskazania do takich ilosci jakie podalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
w jakim celu chcesz tyle pic? wiesz jaki powinien byc stosunek nasyconych:jednonienasyconych:wielonienasyconych?

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-06-21 20:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
nie wiem :)
a po co?
bo mam nadzieje ze podbije sobie tym kalorie na dzien
100 ml - 900 kCal
wiec jak wypije nieco ponad 200 ml to mam 2000 kalorii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
czytales link, ktory Ci wkleiłem wyzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
nom.
a co z tym 2000 kCal - to normalne kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
zastosuj sie do 10 wskazowek, nie licz kalorii tylko jedz tak jak tam jest to opisane
w nadmiarze nawet zdrowe rzeczy staja sie szkodliwe

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 354
ale si tylko pytam.

wypicie tej oliwy i dodanie 2000 kCal dziennie pomoze w przybraniu wagi ?
czy te 2000 kCal to normalne kCal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli drastycznie przekroczysz zapotrzebowanie to zalejesz sie tluszczem, wiec nie kombinuj z tą oliwą, dodawaj łyzke do sałatki, reszte masz w linku wyzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na wzrost i poprawę brzucha oraz dieta

Następny temat

Z czego podbic kalorie?

WHEY premium