SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

130 x 5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
Bardzo dobra wiadomość....
Siadów nie robię już od 2 lat .....bardziej martwy, ale z tego co się orientuję to właśnie z martwym może być później problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Problem może być z zakażeniem szpitalnym po wszczepieniu endoprotezy. Oby nie, czego Ci Wzorek życzę, jeśli się szykujesz do nowego biodra. Ja jeszcze poczekam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
Ja już nie mogę dłużej czekać....poza tym już przełożyłem dwa terminy , wypadając z kolejki. Ale udało się wskoczyć dość szybko....
Szpital ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o endo...dlatego jestem dobrej myśli.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-02-22 22:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Powodzenia. Czytałem o paru zawodnikach z nowym biodrem....normalnie startują w TS. Wprawdzie w USA, ale nie podejrzewam, żeby nasi lekarze - specjaliści (nie piszę o rodzinnych :P ) byli gorsi :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jest zakazane zakładanie nogi na nogę np. w siadzie, krzyżowanie nóg i może być ograniczenie w rozkładaniu nóg.

Panie Janku, to nie forum dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
fanslaska
ojan
Jest zakazane zakładanie nogi na nogę np. w siadzie, krzyżowanie nóg i może być ograniczenie w rozkładaniu nóg.

Panie Janku, to nie forum dla kobiet


fan
Widać są jeszcze sposoby których nie znasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Z O R EK


fan
Widać są jeszcze sposoby których nie znasz...


Pospinany jestem, to nie wydziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Żeby nie było, że się poddałem

ławka:
105 x 1,1,1
ławka pauzy:
80 x 1,1,1
ławka z gumami:
średnio 60 x 8
normalnie 60 x 8
Wąsko nie mogę na razie. Między seriami z pauzą i gumami drążek.





Hajpul

60 x 3,3,3,3,3





Błędy techniczne, których nie jestem świadom proszę wytykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
W Z O R EK
No cóż ....doktor do którego jadę jest podobno pierwszym w Polsce chirurgiem ortopedą który zaczął operować metodą tzw.bikini
Czyli endoproteza jest wprowadzana prze pachwinę a nie pośladek



w PL najbardziej powszechne są dwa dojścia:
- z boku nogi lekko zahaczając o poślad (ja tam miałem) ,
- bardziej z tyłu gdzie poślad jest najbardziej przeorany
ale o pachwinie nie słyszałem

nie słyszałem też żeby zakażenie było jakieś nagminne, wiadomo jak tego jest kilkadziesiąt tysięcy rocznie robione to jakieś powikłania komuś się muszą trafić, ale bez przesady

ja tam powtarzam to co kiedyś powiedziałem, czekanie na ostatni gwizdek i męczenie się z bólem to jest głupota pacjentów nakręcanych przez lekarzy którzy i tak roboty mają po pachy, a nfz kolejkę ustawia teraz pewnie na 2019,
ja żałuję że wcześniej nie zrobiłem zabiegu, a też przekładałem 2x i opóźniłem o 2 lata,
teraz to zupełnie inne życie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

Następny temat

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

WHEY premium