SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

130 x 5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ano trzeba teraz uważać co i gzie się pisze :'-(

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12054 Napisanych postów 30475 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130404
"120 x 10 sekund x 3 (odejście) "
Czyli postałeś ze sztangą na barkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ten czas tak szybko leci i przez to mam mylne wrażenie, czy kolega Ajazy sprawdza maksy co miesiąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
w końcu przestał pitolić i zaczął dźwigać

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Cykl treningowy w siadach i mc to 8 treningów, z tego 2 tygodnie rozładowania (po każdych 3 tygodniach). No to trzeba sprawdzić, czy trening działa, nie? :) Ławka trochę inaczej idzie, tu właściwie co 4 tygodnie jest próba...cóż, jak już się bawię w ten trójbój, to wg reguł :) /z naciskiem na bawię :) /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Ja mam pas, ale nie używam. Przestałem. Jeżeli nie potrafię wytworzyć ciśnienia śródbrzusznego i utrzymać go, to znaczy, że za dużo chcę brać. Ochrona odcinka lędźwiowego jest przeceniana. Tam są najbardziej masywne kręgi i najsolidniejsza konstrukcja. Też kiedyś miałem granicę 150 kg dla pasa.

Ja też mam i używam Wiadomo, na najcięższe kąski, ale uważam, że warto. Ochrona ochroną, przy takich ciężarach jak my "dźwigamy" to nie ma co strzelić, ale... nie jetem w stanie osiągnąć takiego uczucia,nie wiem, głazu(?) bez niego. Jak wchodzę pod sztangę, napięcie jak zawsze od góry do dołu (czasami o czymś się zapomni - jak to u świerzaka ), ale tylko z pasem, osiągasz to uczucie skały całego korpusu. Oprócz odcinka lędźwiowego, czuję to zlanie w górze pleców,klata, łopaty lepiej mi się spina. A może to placebo? Tak czy siak, nawet jak robię postojówki ze 120 czy 140%RM to czujesz, że dwa razy tyle nie jest w stanie cie złamać.
A słaby CORE czy jak wy tam to sobie nazywacie przez pas średnio wierzę. Im dalej w las tym ciemniej, czyt im większy 1RM tym dłużej się i ciężej się rozgrzewasz. Chyba wszyscy się zgodzimy, że kolega wstający w pasie z dajmy na to ćwiartką, ale serie rozgrzewkowe do tego ciężaru robi bez, ma mocniejszy korpus, niż jego kolega, który pasek nosi tylko do spodni a siada max ze 180kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
.cóż, jak już się bawię w ten trójbój, to wg reguł

A to ciekawe. Pamietasz tego kolesia co się radziłem Ciebie w sprawie planu rocznego? Dogadałem się z nim na takie nazwijmy to doglądanie, na często i normalnie i tak nie mam czasu no i mam w planie dalej raz na ruski rok z Danielem jakiś trening zrobić. Ale nie o tym. W tej kwestii ma całkiem inne doświadczenie. MC wystrzelił u niego jak przestał się bić na treningach z 90% i więcej a zaczął pracować na 70%-80% no i z nieśmiałej ćwiartki posunęło 50kg w rok. Także ilu zawodników tyle zasad (szczerze to podoba mnie się to).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 6157 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311076
Niektórzy robią mc 1 x na dwa tygodnie i leci im w górę :) Zauważ, że ja robię 2 x week, ale tylko raz na 3 tygodnie wchodzę powyżej 80%. Tylko co jakiś czas trzeba sprawdzić co i jak, bo może trzeba coś zmienić? Na razie nic nie ruszam, myślę, że na rozkminy przyjdzie czas w październiku-listopadzie i wtedy ewentualne zmiany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

Następny temat

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

WHEY premium