SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

123 kg, tragiczna kondycja - proszę o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8902

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Waga

123 kg

Wzrost

172 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

znikoma

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

brak

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

bez sniadania, jedzenie w nocy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ciezki

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Witam,
Mam 23 lata, mam za sobą chorobę psychiczną i leki antypsychotyczne po których przytyłem 36 kg.

Pracuję na co dzień przy komputerze, dużo jeżdżę samochodem, palę papierosy (ostatnio ograniczam), piję kawę (ostatnio ograniczam).

W liceum 1,5 roku miałem regularnych treningów 3x w tygodniu (split) oraz dietę sprawdzoną przez Was (w liceum nie palilem).

Nie cwicze juz okolo 3 lata przez moja chorobe i potrzebuje pomocy.

Dolaczam zdjecie i prosze o porady od czego zaczac, teraz w zimie nie moge dojsc 400 metrow do sklepu, bo jestem caly spocony.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
W załączniku zdjęcie klatki piersiowej po operacji :)

Jeszcze przez jakiś czas nie mogę ćwiczyć, brzuch mi trochę urósł, ale pozbędę się go jak się cycki w środku zagoją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Najważniejsza jest psychika jeśli dasz rade to wszystko jest możliwe.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Przeczytałem "PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY". Zastosuję na początek te zmiany nawyków żywieniowych.

Mam jeszcze takie pytania:
1. Nie mogę dojść 400m do sklepu, wiec co z aerobami czy siłownią? Nie wiem czy dam radę, może jakiś nordic walking (mam kijki)?

2. Mam schrzaniony organizm, rano jestem zamulony i tylko kawa i papieros, a przed snem bym wszystko zjadł, bo jestem strasznie głodny. Jak to zmienić?

3. W jeden dzień byłem głodny późnym wieczorem i zjadłem 4 bułki z serem żółtym - głód znikł. W inny dzień pomyślałem, że zjem coś lepszego, zjadłem dość dużo twarogu z papryką i byłem po tym głodny. Co jest?

Dziękuję za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
To, że nie jesz rano nie oznacza, że nie możesz spakować pojemnika do pracy i zjeść o tej 9-11, na razie lepszy dla Ciebie będzie model tradycyjnego żywienia, skoro masz problem z objadaniem, gdy już zmienisz nawyki możesz próbować form diety typu IF. W diecie zadbaj o odpowiednią ilość błonnika i płynów, wartościowych źródeł składników odżywczych, a Twój problem zniknie. Co do wysiłku chodzi o to że się pocisz jak piszesz, czy jesteś tak zmęczony?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Koniu151
Co do wysiłku chodzi o to że się pocisz jak piszesz, czy jesteś tak zmęczony?

Szybko się męczę, gorąco mi, pocę się. Ja podejrzewam, że przez papierosy, spróbuję nie palić w okolicach wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Pomijajac kwestie nadwagi , która moze byc tego powodem , to badałeś tarczycę?

Zmieniony przez - JejoX w dniu 2013-01-29 22:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy niedoczynności nie występowałaby potliwość.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Dzisiaj był taki dzień:
Rano - kawa ze słodzikiem i chudym mlekiem.

12:30 - gotowany kurczak z warzywami (zmiksowany na płyn) i ryżem (2 gałki) + surówka ze świeżej kapusty.

16:00 - 3 kromki chleba ciemnego z prawdziwym masłem i chudą wędliną.

20:00 - jajecznica i kromka chleba ciemnego

Przez cały dzień czarna herbata ze słodzikiem i woda.

Oczywiście ruchu miałem tyle, co od komputera do łazienki oraz ewentualnie do i z samochodu. Jak utrzymam się na diecie to powoli włączę jakieś ćwiczenia. Może być tak?

Zmieniony przez - iamfat1990 w dniu 2013-01-30 22:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie, to głodówka, więc nie dziw się, że masz napady obżarstwa . poza tym co to są 2 gałki ryżu?

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-30 22:49:31

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
chłop ma bmi 41.58, bf na oko gdzieś 40% a wy szukacie powodu dla którego jest zmęczony po przejściu 400m - tak to na pewno papierosy :)

Nie ma skróconych dróg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ocenieniu i poprawieniu diety

Następny temat

dieta - ocena

WHEY premium