SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

120zł tygodniowo na wyżywienie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to jest możliwe, żebym zaspokajał swoje zapotrzebowanie za jedyne 500zł miesięcznie(tyle zostaje po odliczeniu kosztów różnych opłat związanych z mieszkaniem)? Ćwiczę sporty walki, ale ciągle jem kanapki ew. czasem kotleta z ziemniakami/ jajka jak się zdarzy, mam 15 lat i czasem po kilku dniach na samych kanapkach nie mam na nic siły, kiedyś pisałem już sobie "dietę" ale nie było pieniędzy żeby ją zrealizować, zależy mi tylko na tym, aby mieć siłę ćwiczyć. dzięki z góry, jak mam podać jakieś wymiary to:

ćwiczę 3-4 razy w tyg.
65kg
15lat
179cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jest,zobacz np tutaj https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
jedynie? 500zl to bardzo duzo jak na diete wiec dasz rade, a jaki cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
spokojnie dasz rade , wiadomo ze nie bedziesz jechał na poledwicy wołowej , tudziez krewetkach ale biały ser, udka z kurczaka/piers , ryz brazowy/kasza gryczana, jajka (chociaz ostatnio podrozaly...:) ) . Mysle ze na luzie

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jak sie zepnie i bedzie szukac promo to da rade

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
powinno styknac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedzi:) zobaczymy ten kolejny miesiąc jak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 344
Jeśli masz 15 lat , mieszkasz sam , i znajdujesz jeszcze 120 zł na jedzenie miesięcznie to wielki szacunek stary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 618
lol on pisze że na tydzień 120 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o diecie

Następny temat

"MOJA TRANSFORMACJA"

WHEY premium