SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

11 XI na Polsacie "Sztuki walk" - film dokumentalny.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Przeczytałem w programie telewizji Polsat:

"piątek, godz. 13:05
Sztuki walkFilm (Dokumentalny)
Polsat
film prod. USA, 2002

Dokumentalna historia sztuk walki. Zobaczymy fragmenty filmów akcji, takich jak m.in. Godziny szczytu, Aniołki Charliego, Przyczajony tygrys, ukryty smok. Usłyszymy również wywiady z reżyserami i aktorami, występującymi w tego typu filmach: Davidem Carradinem, Jackie Chanem czy Tomem Cruisem. Narratorem opowieści jest Samuel L. Jackson."

Lublin - wiosenna stolica Polski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Dzieki za informacje. Film moze byc ciekawy

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
nie ogladalem tego ale kolezanka z klubu ogladala i jak powiedziala ze:"ten bruce lee to bardzo staro wyglada"zalamalem rece

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Dokument podobał mi się raczej średnio. Głównie dlatego, że traktował niemal wyłacznie o SW w historii filmu i powinien się nazywać "Sztuki walki w histori filmu". Była się znaczy mowa o wielkich mistrzach sprzed 80 lat i ich wkładzie w to co dzisiaj oglądamy na ekranach dużych i małych (oczywiście mowa o filmach akcjii w których występują sztuki walki). Było także sporo o takich mistrzach jak Bruce Lee, Jet Lee czy Jackie Chan, który, jak sam się przyznaje, prywatnie nie nawidzi jakiejkolwiek walki kontaktowej. W sumie film niezaciekawy i jeśli go ktoś nie oglądał to za wiele nie stracił, no może wywiad z Brucem i kilka ciekawszych faktów historycznych związanych z kiedysiejszymi Chińskimi filmami.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Rzeczywiście, polski tytuł niezbyt trafnie dobrany: angielski był "The Art of Action". Mnie się podobały stare filmy o kung-fu sprzed epoki Bruce'a Lee (również te czarno-białe). Szkoda, że polska telewizja ich nie emituje.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Programik średni,chociaż ciekawy był np fragment Pijanego Mistrza z Jackie Chan :)W sumie niebyło to takie złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
"Pijany mistrz" był niegdyś na Polsacie.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Był, było też sporo innych filmów. Szczególnie durzo chińskich filmów kung fu leciało na polsacie dwa i tv4, wymienić można chodzby Chiński duchy1,2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
szukam filmu Fighter in the Wind.odrazu mówie, ża emule odpadają, jednak gdyby ktoś udostępnił mi na dc++ byłbym niezmiernie wdzęczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trudne, ryzykowne i kontuzjogenne

Następny temat

Barany z wikipedii - m.in. hasło BJJ...

WHEY premium