SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

10 mg mety dziennie + ewentualnie provi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Formularz - Proszę o pomoc

27

Waga

65

Wzrost

173

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

masówka, 3000 kcal

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak

Stan zdrowia

split 3 razy w tyg

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

masa bez zalania, 2-3 kilo mięsa
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 223 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7513
witam, chciałbym zrobić sobie taki mini cykl z użyciem 10 mg mety. nie zależy mi na ogromnych przyrostach, przy mojej budowie ciała każdy kilogram masy to osiągnięcie, chciałbym jedynie troszkę się wspomóc. staż na siłowni 2 lata, micha trzymana, wcześniej jedynie białko, kreatyna, bcaa. I moje pytanie jest takie: czy warto do tej mety dołożyć 25 mg provironu dziennie ?
Jeżeli chodzi o odblok rozumiem, ze przy tak niskich dawkach jest on niewymagany?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7611 Napisanych postów 218233 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 845553
ankieta mega biedna
możesz leciec 10 mg do śniadania przez 10 tygodni lub dłużej

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 145 Napisanych postów 19406 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 143807
Ale to nic nie da sensownego, tak szczerze mowiac. Juz chyba bardziej ten proviron niz ta meta

Życie bez testosteronu jest jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1442 Napisanych postów 10073 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 77026
10mg mety to dawka , antykataboliczna,, dobra na redukcje lub 10mg po treningu na regeneracje.
Znam osobę 110kg co robi progres na 20mg dobrej metki, zawsze patrzy na jakosć metki jego oprócz testa ulubiony środek, przy twojej wadze 15mg w dawkach podzielonych, dobrej mety , przy dobrej misce może już dać efekt. W razie czego możesz to potraktować jako dawkę startową po czasie możesz , nie musisz podbić na 20mg czy lepiej dużo zależy od mety np aptecznej jelfa zawsze w dawce 20mg robiła u mnie robot niektóre ug w dawce 30mg tej roboty nie robiły, podsmuowując chodzi mi o stężenie w ug z tym bywa różnie.
Z tego względu ja jak nie mam apteki, nie rozpisuje na sztywno cykli.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 223 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7513
wlasnie wiem, ze duzo zalezy od firmy, ja mam bayera, wiec mozliwe, ze bede musial zwiekszyc dawke, albo w ogole nic nie zadziala. kwestia jest taka, ze zalezy mi na naprawde nieduzym przyroscie, chodzi bardziej o to, aby troszeczke sobie pomoc i zeby nie bylo blokowania. i glowne pytanie wlasnie, czy dodac do tego ten proviron czy nie? proviron bylby oryginalny z aptetki, moge sobie sam wypisac ;)
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7611 Napisanych postów 218233 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 845553
10 mg metki plus 50 mg provi przez 10 tyg będzie spełniało swoje zadanie

napisał(a)
miczelx Wide Pride Moderator
Ekspert
Szacuny 921 Napisanych postów 35146 Wiek 78 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 814700
wnc1964
10mg mety to dawka , antykataboliczna,, dobra na redukcje

moze dla 50kg kobiety fitenss model

"cykl" bez sensu
branie provironu bez powodu przez xx tygodni, nie tylko bez sensu ale glupota

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

napisał(a)
Specjalista
miczelx
wnc1964
10mg mety to dawka , antykataboliczna,, dobra na redukcje

moze dla 50kg kobiety fitenss model

"cykl" bez sensu
branie provironu bez powodu przez xx tygodni, nie tylko bez sensu ale glupota

twierdzisz, że na tym mini cyklu nie przytyję nawet tych wymarzonych 3kg mięcha ?
i wlasnie chodzi o to, ze nie chce samego provironu brać, tylko z metą

Zmieniony przez - Szq w dniu 2016-01-13 20:43:54
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30068
daj 20mg ed na 8 tygodni i będzie git
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
masę się robi w kuchni

napisał(a)
Specjalista
lodzianin1
masę się robi w kuchni

uwierz, że staram się naprawdę jeść zdrowo, bilans także z reguły jest dodatni. czasami mieszam pory posiłków, ale ze względu na dyżurową pracę nie da się inaczej. teraz zastanawiam się nad wykupieniem diety na potreningu.pl aby miec gotowe przepisy z góry ustalone, może troche czasu mi to zaoszczędzi, myślicie, że to dobry pomysł?
z moim trybem życia, ogólną budową (w wieku 20 lat ważyłem 52 kg) każdy kilogram to duże wyzwanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl. Metanabol bałkan?

Następny temat

Metka + Enan - HCG odblok

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia