SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

10 kg w tydzień, realne ??????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8903

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Czy jeśli nie bede nic jeść przez 7 dni, i biegać przy tym 6 godzin dziennie jestem w stanie stracić tyle kg ?

ile maksymalnie moge uzyskac deficytu przy takich poczynaniach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1507 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89722
skad taki pomysl?
napisał(a)
Początkujący
musze poprostu schudnąć tyle. MUSZĘ ...

jest to wykonalne przy moich założeniach ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2726
Biegając 6 godzin dziennie i nie jedząc nic przez tydzień, możesz maksymalnie uzyskać zgon.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38184
tak i do tego najlepiej nic nie pij
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2726
Chyba, że chcesz się wpasować do trumny a kupiłeś za małą

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22139
zakładasz 2 tematy wiec podejrzewaz ze Ci bardzo na tym zalezy... ale powiedz nam co takiego jest wazniejszego od zdrowia :) 10kg poszło by w miesiąc przy dobrych wiatrach ale w tydzień ciężko... musiała byś robić głodówke itp... ;/ A uwierz ze to nic dobrego, moja koleżanka chciała tak jak Ty jak najszybciej schudnąć ;/... Jadła dziennie jedynie "obiad" składający sie z suchej kromki chleba. Po paru dniach gdy wychodziła z łamienki ZEMDLAŁA ! przyjechało pogotowie i była ogólnie lipa... (potem powtórzyło sie to 3 razy) Źle to sie moze dla Ciebie skończyć a Ty sobie nawet z tego sprawy nie zdajesz :) Koleżanka schudła z 15kg przez jakis niecały miesiąc ale jakimi spodobami... ;/ Tylko szkoda ze nie wszyscy wiedza ze to bardzo zły sposob na odchudzanie poniewaz gdy człowiek wróci do normalnego odzywiania fat powróci i moza byc nawet gorzej... wiec nie warto. Mysle ze pomogłem wez to sobie do serca co napisałem :) Do wszystkiego dochodzi sie powoli. pzdr
napisał(a)
Początkujący
;-(

Nawet nie wiecie jak to dla mnie istotne.
Teraz pytanie : jakim cudem przeżylam ok. miesiac czasu na diecie 100 kcal i minusie - 1000 kcal - godzina czasem dwie biegania

a nie poradze sobie przez 7 dni, biegając po 6 h?
jakbym robiła przerwy na spanie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17726
Zapomnij. Nie wiem po co stracić zdrowie dla jakiś głupich 10kg. Pomyśl sobie że np. Będziesz 7 dnia przechodzić przez jezdnię i zemdlejesz, a nadjeżdżać będzie np samochód. Przykłada dość mało prawdopodobny i realny ale jakże dający do myślenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22139
nie odpowiedzialas na pytanie... dlaczego tak bardzo ci an tym zalezy?

a to 100kcal trudno nazwac dieta... ;]

Niech zgadne... jesli wrocilas do normalnego odzywiania po tym miesiacu z dietą 100kcal to waga wrocila do takiej jaka była przed "odchudzaniem"?
Tak jak pisałem w poprzednim poście... gra nie warta świeczki.

Rób co chcesz, jak karetka przyjedzie po Ciebie to może przejrzysz na oczy... każdy odpowiada za siebie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1239 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8563
Glupszego pytania nie widzialem. I co Ci da te 10kg mniej awet ktore utrzyma sie przez jakies 2 dni? Po co chcesz se organizm niszczyc? Chociaz po miesiacu na takiej diecei to i tak juz malo Ci zostalo z tego organizmu. Kobiety to zawsze sie wprowadza w jakies kompleksy a potem se nie radza z zyciem i wymyslaja takie glupoty;/. Tymbardziej ze nie chcesz powiedziec czemu chcesz tyle zrzucic i tak szybko wiec nie sadze zeby naprawde bylo to wazne

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

masa a nastepnie definicja

Następny temat

biceps,triceps -> problem ;/

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Urodziny Kasi Dmochewicz Jaki budyń wybrać?