SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1000m przełaje na tussi %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jutro bede biegl na zawodach 1000m przełajowe, mam w zwiazku z tym pytanie czy jak bym łyknął tussi przed biegiem to daloby mi troche kopa? moglbym liczyc na lepszy czas?

Ile bym musial wziasc 2 tabletki starczy??I ile czasu przed biegiem?

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
hehe dawkowanie dla 14 latka? CZłowieku:D w tym wieku nie powinienes brac tussii nawet odradzał bym napoje energetyzujące... zniszczysz organizm w tak młodym wieku:)

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
W ile biegasz 1000?Moja życiówka 2,48.Nie trenowałem biegów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
chryste panie 2,48 ja na przelajowym mialem zyciowke 2,54 tez nie cwicze, a to byl najlepszy czas w szkole

No ale ty duzo aerobow, to wytrzymalosc dobra masz

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2007-09-24 23:03:06

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie robię aerobów.Nie mam na to czasu i ochoty.Wszystko dietą reguluję.
Nie bierz tussi.Dasz radę bez

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-09-24 23:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
moze masz racje pobiegne bez bardzo ciezko zejsc ponizej 3 minut bez treningow, masz dobre geny, moglbys byc lekkoatleta
Ale wolisz co innego, ja zreszta tez

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
było ćwiczyć interwały przez ten tydz lub 2 i już byłoby lepiej

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Nie chce mi sie bawic bieganie nie jest moim priorytetem w zyciu, pozatym szkoda kalorii palic.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jakby tak było to nie brałbyś działu w zawodach...ale ćwicząc aero i siłke czujesz sie jak młody Bóg pomijając te brzydkie koxy

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jutro napisze jak polecialem

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jak małysz ...pod koniec lotu to tak-->

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jesli to pierwszy kontakt z tussi to zdecydowanie nie bierz
nie wiesz jaka bedzie reakcja i jaka dawka cie klepnie. zbyt mocna lub za slaba da odwrotny skutek niz oczekujesz. ew red bull x 2 i lecisz.

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

International Pharmaceuticals 3

Następny temat

Odblokowanie po metanabolu

WHEY premium