Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Temat: Treść:
Autor

10.04.2010 SZKOLENIE Z ZAKRESU SKUTECZNEJ SAMOOBRONY

Sibilian

Wysłana - 17 marca 2010 14:48    Edytuj Cytuj

Sprawdź swoje BMI


JAROSŁAW BIELAN "CZARNY" ZAPRASZA NA OTWARTE SZKOLENIE Z ZAKRESU TECHNIK SKUTECZNEJ SAMOOBRONY DLA CYWILI ORAZ PRACOWNIKÓW OCHRONY.
W PROGRAMIE:
- techniki BAS-3
- praktyczne elementy walki kijem
- nóż (omówienie zagrożeń, technik rozpoznawania i unikania zagrożenia)
- strategie zachowań przy napaści
- teoretyczne aspekty uzyskiwania przewagi w walce, element zaskoczenia jako główny czynnik warunkujący uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem



ZAJĘCIA POPROWADZI JAROSŁAW BIELAN:
INSTRUKTOR SYSTEMU BOJOWEGO BAS-3
IV DAN COMBAT KALAKI
III DAN DOCE PARES


Miejsce Szkolenia - ul. Dworcowa 4, 57-215 Srebrna Góra, Ośrodek "PAROWOZOWNIA"
Termin Szkolenia - 10.04.2010
Cena - 120zł/0s
Godziny 10.30 - 15.30

KAŻDA OSOBA OTRZYMA CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W SZKOLENIU

CENA SZKOLENIA OBEJMUJE OBIAD DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA
ZGŁOSZENIA PROSIMY NADSYŁAĆ NA ADRES
instruktor@bas-3.pl
ILOŚĆ MIEJSC - 25
W PRZYPADKU DUŻEJ ILOŚCI ZGŁOSZEŃ POZOSTAŁE OSOBY ZOSTANĄ ZAPISANE NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

OD 1 KWIETNIA ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
http://bas-3.pl
NA KTÓREJ ZNAJDĄ SIĘ NASTĘPNE TERMINY SZKOLEŃ ORAZ PROWADZONY BĘDZIE NABÓR NA ZAJĘCIA STACJONARNE Z ZAKRESU SAMOOBRONY/BAS-3 ORAZ TECHNIK WALKI BIAŁĄ BRONIĄ

PRZYDATNE LINKI:
http://jaroslawbielan.pl
http://parowozownia.pl

Zmieniony przez - Sibilian w dniu 2010-03-17 14:49:26

Zmieniony przez - Sibilian w dniu 2010-03-17 14:50:11

Zmieniony przez - Sibilian w dniu 2010-03-17 14:50:45

Zmieniony przez - Sibilian w dniu 2010-03-17 14:51:05

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 17 marca 2010 18:52 
W większości przypadków polecamy:

Nutrend - Flexit drink

CENA: 46.00zł
Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps

CENA: 45.00zł
Olimp - T-100

CENA: 89.00zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

MMA91

Wysłana - 17 marca 2010 18:52    Edytuj Cytuj
:D
rozumie ze to szkolenie to jedno dniowe, 5 godzinne :D
w w tym czasie ktoś sie ma nauczyć skutecznie bronić???

słaby 56

Wysłana - 17 marca 2010 20:38    Edytuj Cytuj
Takie szkolenia są raczej przeznaczone dla osób które już coś trenują,a to traktują jako uzupełnienie technik.Jarosław Bielan jest dobrym fighterem od systemów bojowych-militarnych,choć wygląd jego może wielu mylić.

 
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Specjalista -

Sibilian

Wysłana - 17 marca 2010 21:40    Edytuj Cytuj
Szkolenie jest z zakresu TECHNIK skutecznej samoobrony, opiera się głównie na systemie BAS-3, z którego zostały wybrane elementy, które mogą wykorzystać cywile oraz pracownicy ochrony. W 5 godzin można się sporo nauczyć i dowiedzieć, a każda osoba później tą wiedzę musi i tak utrwalić przez samodzielny trening, zdolności motoryczne zdobywa się z czasem, sam udział w treningu oczywiście nie zrobi z nikogo profesjonalisty od samoobrony ale z pewnością wskaże drogę prowadzącą do osiągnięcia celu. Otwarte zostaną niedługo zajęcia stacjonarne więc każdy będzie miał szansę utrwalić zdobytą wiedzę.

Pozdrawiam

słaby 56

Wysłana - 17 marca 2010 21:54    Edytuj Cytuj
Szkoda,że ode mnie tak daleko.Chętnie bym się wybrał i podszkolił,bo mój instruktor z szacunkiem mówi o "Czarnym" i A.Brylu.
 
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Specjalista -

MMA91

Wysłana - 17 marca 2010 22:42    Edytuj Cytuj
"Jarosław Bielan jest dobrym fighterem" - nie mówię ze nie (bo nie znam :P) ale nie sadze by kto kolwiek co kolwiek w 5h złapał :D

"W 5 godzin można się sporo nauczyć i dowiedzieć" - tak np ze są metody walki z silniejszymi i ze sa takie style które sa typowo pod ulice... ale watpie by ktos sie nauczył jak odpierać atak... to lata cwiczen a nie 5h...

"sam udział w treningu oczywiście nie zrobi z nikogo profesjonalisty od samoobrony"
- to było by dobre podsumowanie :)

"ale z pewnością wskaże drogę prowadzącą do osiągnięcia celu"
- zapisanie sie do klubu TAK ale nie da realnej wiedzy :)


WG MNIE to powinno być traktowanie nie jako kurs ale jako lekcję zachęcajacą, a jeśli sie komu kolwiek tam powie ze po tym kursie jest w stanie sie obronic przed napastnikiem to zrobi sie mu krzywde wielka, bo uwierzy w to zrobi cos głupiego i jeszcze go tn napastnik nie zle poturbuje :)

nawet miesiac trenowania nie jest wstanie wyuczyć na tyle by sie skutecznie bronic :D do tego trzeba czasu :d


Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-17 22:44:08

słaby 56

Wysłana - 17 marca 2010 23:20    Edytuj Cytuj
WG MNIE to powinno być traktowanie nie jako kurs ale jako lekcję zachęcajacą, a jeśli sie komu kolwiek tam powie ze po tym kursie jest w stanie sie obronic przed napastnikiem to zrobi sie mu krzywde wielka, bo uwierzy w to zrobi cos głupiego i jeszcze go tn napastnik nie zle poturbuje :)

nawet miesiac trenowania nie jest wstanie wyuczyć na tyle by sie skutecznie bronic :D do tego trzeba czasu :d


Z tym się akurat zgadzam
 
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Specjalista -

nocnyMichu

Wysłana - 19 marca 2010 03:55    Edytuj Cytuj
Nie jest powiedziane ze tak malo sie nauczysz, po to sa szkolenia/seminaria zeby poszerzac swoja wiedze.
5 godzinny trening z kims bardzo dobrym kto jest jednoczesnie mistrzem stylu i osoba ktora potrafi przekazac swoja wiedze da Ci wiecej nic moze i miesiac w klubie z przecietnym trenerem.
Jak sie dojdzie do jakiegos poziomu coraz trudniej robic postepy i takie male szczegoly nauczona albo podpatrzone moga naprawde duuuzo pomoc.

Puchatek83

Wysłana - 19 marca 2010 09:52    Edytuj Cytuj
Z czasem takie szkolenia to po prostu podpatrzenie innych rozwiązań, lub utrwalenie już znanych technik. Zawsze się warto szkolić.
W 5 h nie da się nauczyć bronić, ale można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy. I na tym takie szkolenie polega.
No i miło wiedzieć że co się dziej w Polsce, bo już myślałem ze BAS umarł tak jak umiera C56 :/
 
Niebo woła, ziemia przyciąga.

MMA91

Wysłana - 19 marca 2010 16:33    Edytuj Cytuj
Ale na to szkolenie tez pojdzie pełno ludzi ktorzy nie mieli nic wspolnego z SW wczesniej ... pocwicza 5h.. ktos im powie ze juz jest ok ;D i se krzywde zrobia :D bo sory ale np 100 technik zapodanych w 5 godzin nie jest do opanowania :D
z tego zapamietasz moze 10 techik a bedziesz umiał zrobic jedna dobrze :D a w stresnie 0 :D

słaby 56

Wysłana - 19 marca 2010 19:56    Edytuj Cytuj
MMA91-wybacz,ale chyba z systemami walki i ogólnie stażami systemów walki nie miałeś do czynienia.Na nich pojawiają się w większości ludzie,którzy mają już staż w sztukach walki,lub ludzie pracujacy w służbach,czyli będą przyswajać techniki o wiele szybciej niż żółtodzioby.Nie ma tam pędu na techniki.Jak przewałkujesz kilkanaście na stażu,do zerzygania prawie,to w głowie na pewno coś zostanie.Na tych stażach, na których ja byłem nikt nie mówił,że będę fajterem po stażu,choć po treningach sytuacyjnych,gdzie była niezła napier.da.lanka psycha mi sie wzmocniła i poczułem się pewniejszy,a w systemach przede wszystkim o to chodzi.
 
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Specjalista -
 
Odpowiedzi jest na 2 strony.     następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

10.04.2010 SZKOLENIE Z ZAKRESU SKUTECZNEJ SAMOOBRONY

Strony:  pierwsza  2   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.