SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 952

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 751
mam do was pytanie czy mogę połączyć a6w z ABS np. ze najpierw robię a6w po a6w robię ABS

to jest link do tego ABS co robię.
A jeśli mogę to mogę robić do tego ćwiczenia aerobowe np. bieganie, jazda na rowerze stacjonarnym czy robić to w osobnych dniach.

a6w to jest to

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8306
jedno gorsze od drugiego. brzuch wystarczy, że zrobisz 2x week, bezsensu jest katowanie się 2 intensywnymi treningami

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2630
ale po co to chcesz mieszać? jaki jest tego cel? dlaczego tak to wymyśliłeś? co Tobą pokierowało?
napisał(a)
Początkujący
chce to połączyć po to aby stracić szybciej tkankę tłuszczową i wyrobić kaloryfer

a6w to jest to

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1940
więcej nie znaczy lepiej zwłaszcza w tym przypadku REDcapmer dobrze mówisz! :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 710 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3808
a lubisz kanapkę ze smalcem popijać mlekiem? Odpowiedź na to pytanie jest zarówno odpowiedzią na Twoje pytanie.

gg: 43028048

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2630
możesz robić miliard brzuszków dziennie ale jak nie masz diety to zapomnij o kaloryferze letni sezonowcu.
napisał(a)
Początkujący
nie mam zbytnio środków na dietę ale ja chce tylko stracić z niecałe 5 kilo to diety aż tak nie potrzebuje

a6w to jest to

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 590 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3901
Środków na dietę to nie mają Ci, co chcą masować. Ty po prostu jedz mniej kaloryczne rzeczy, na to nie wydaje się niewiarygodnych sum pieniędzy, a wręcz przeciwnie, można sporo zaoszczędzić

Stop talking! Just train!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8306
kania132
chce to połączyć po to aby stracić szybciej tkankę tłuszczową i wyrobić kaloryfer

żaden trening brzucha nie spala tkanki tłuszczowej.

chcesz wyrobić kratke to dieta-jeżeli brak funduszy to 10 zasad zdrowego odżywiania poczytaj w temacie odzywianie, do tego dołóż aeroby i/lub interwały.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

napisał(a)
Początkujący
REDcamper ale po ćwiczeniach mięśnie się muszą ogrzać i to wtedy spalają tkankę tłuszczową

a6w to jest to

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase.

Następny temat

ocena trenigu na poprawe sywletki ..co zmniec co dodac

Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać?