SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

..:: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W TRÓJBOJU SIŁOWYM ::..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18935

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3939
Najprawdopodobniej(95%) odbeda sie w tym roku mistrzostwa slaska w trojboju silowym bedzie to w listopadzie pierwszy albo drugi weekend. Bede informowal na biezaco co i jak i jaki dokladny termin. Jesli tylko nie napotkamy problemow jakie stwarzaja nieraz inni ludzie to zawody odbeda sie juz ja sie o to postaram. Wiec szykujcie sie wszyscy ostro.

Michał Wandzik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3448 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56711
Ja juz dopijam do +125 ! hehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16934
Znając jednego z organizatorów czyli Pana Pawlika to zapowiada się dobra organizacja zawodów. Okoliczni siłacze podpytują już o termin zawodów więc moze być trochę chętnych, w sumie jest to dobry sposób na zdobycie doświadczenia startowego u początkujących z trójbojem i możliwość "skasowania" kolejnych dyplomów przez starych wyjadaczy.

P.S. Spice ulżyło mi, ze idziesz w 125+ bo nie będę musiał zbijać wagi do 110 i zostaję w 125

pij mleko będziesz wielki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2619
Hej Michał-a czy będzie podział na weteranów,juniorów i seniorów tak jak to ma miejsce czasem na Mistrz.Śląska w WL czy to będzie jedna grupa seniorów poprostu?

Profesjonalisci zbudowali Titanica, amatorzy arke

napisał(a)
Znawca
Czy bedzie podzial czy nie, spicetka i tak wygra opena ... hehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43747
A wiecie może jakie są wyniki na Śląsku w kategori do 100 kg w juniorach młodszych? Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43747
Spice często cię widzę na siłowni:) Ostatnio fajny Martwy robiłeś;)
napisał(a)
Znawca
Jak mnie widzisz to podejdz i zagadaj a nie sie ukrywasz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4575
Kreuzheben uber alles!

"czy istota ludzka jest w stanie schylić się i podnieść 363 kg 4 razy w martwym ciągu?"

napisał(a)
Początkujący
Hehe Za duży jesteś:P to nie takie proste:P
napisał(a)
Znawca
Ja duzy ? Przy tych wszystkich karkach co chodza na Tytan ja wygladam jak kruszynka ! ale mi to odpowiada, nie lubie sie wyrozniac ... choc i tak sie wyrozniam, bo nikt tak nie brudzi silowni talkiem i magnezja jak ja hehe ... podejdz i zagadaj a nie mi tu jakies wymowki walisz !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy będą mistrzostwa świata?

Następny temat

SIŁACZE W TVN

Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Burgery wołowe w bułce orkiszowej Burgery wołowe w bułce orkiszowej