SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Ventura/podsumowanie str10

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty robisz płukanie czy odwadnianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Płukanie ale od jutra dopiero - dziś jeszcze czeka mnie trening testowy..
Wydaje mi się że na obecną chwilę płukanie będzie lepszym rozwiązaniem niż odwadnianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
16.06.2014

DNT - miał być DT, dlatego miska bogatsza, nie wyrobiłam się
Zdążyłam tylko podejść do zmierzenia reszty maksów. MC 88 -poprawiony ale już 90 nie drgnęło
Za to odważyłam się wziąć więcej w przysiadzie, po kilku seriach rozgrzewkowych poczułam moc, poszło 75 nawet miałam ochotę założyć 80, ale nie ryzykowałam, wiedząc że nikt mnie nie uratuje

DIETA



17.06.2014

TRENING TESTOWY
Uff, ale będą zakwasy
Jakiś tam progres jest

DIETA

Suple, warzywa, płyny-standardowo.

Od dziś płukanie - póki co jest ok, ale to dopiero początek...
Jutro w planie góry, mam nadzieję, że tam nie kipnę gdzieś po drodze

Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-06-18 13:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ven max super Już prawie koniec i odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
No w tym konkursie to choć maksy mnie cieszą - reszta trochę leży

18.06.2014

PŁUKANIE - DZIEŃ 1

19.06.2014


PŁUKANIE - DZIEŃ 2

Miały być góry, budzik dzwonił o 5, wyłączyłam..
Wstałam przed 8, wszystko w zwolnionym tempie, żeby nie zmarnować całkiem dnia wybrałam się na krótką wędrówkę po dolinkach, ale było jedno podejście - ok.400m przewyższenia, myślałam, że nie dojdę
Później jeszcze ok.godzinny spacer w jeszcze bardziej emeryckim tempie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale dzięki temu płukaniu sprawdzimy czy i ile wody załapałaś tak na prawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
PODSUMOWANIE

I ja w końcu melduję się na mecie konkursu

Dziękuję Obliques za przyjęcie do konkursu, pomoc no i za stworzenia dla mnie i Porandojin osobnej grupy.
Fajnie, że wszystkie z nas dotrwały do końca, na ile mogłam na tyle śledziłam wypiski każdej z Was, chyba tylko dzięki temu nie wycofałam się w połowie

Cieszę się też że miałam możliwość wzięcia udziału w targach sportowych w Opolu - dziękuję moderatorom za miłe przyjęcie i gościnność, a także każdej Ladies - mam nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy miały okazję się spotkać

Wracając do konkursu -cieszę się że podjęłam wyzwanie, baaardzo ciężko było mi się przestawić na tego rodzaju treningi – jednak zdecydowanie jestem za typowymi siłowymi, no ale już odwrotu nie było...
Pod koniec już nie wyrabiałam i przyznaję, że jak czytałam wypiski innych dziewczyn, które pomimo o wiele uboższej miski nie odpuszczały, to mi głupio było. Porównując odczucia z tego konkursu a „K&M” - wtedy jakoś lepiej znosiłam i treningi i cięcia kcal (których teraz de facto prawie nie było), wydaje mi się też, że wtedy byłam bardziej dojechana fizycznie, teraz za to psychicznie-szczególnie w ostatnim miesiącu.

Najgorsze okazało się chyba dodatkowe zadanie domowe, tylko pierwszy tydzień w miarę ok, później już na samą myśl miałam dość, na płukaniu każde jedno powtórzenie trwało wieczność - jak ja się cieszę się że już koniec No a treningi też lekkie nie były, każdy z nich inny, każdy jeden był wyzwaniem, dużo by tu można opowiadać, niektóre bardziej przypadły mi do gustu (mój ulubiony obwód z TGU ), niektóre mniej, ale teraz widzę że wszystkie razem tworzyły idealną całość

Zadowolona jestem z maksów - część z nich poprawiona, szczególnie dumna jestem z przysiadu, mniej z wyciskania na barki i podciągania – bo tu akurat regres...chyba za ciężka jestem Fajnie, bo wytrzymałościowo na plus – wszystko zestawione poniżej.

MAKSY
PRZYSIAD: 75kg (62kg)
MARTWY CIĄG: 88kg (69kg)
PODCIĄGANIE: 6x (8x)
WYCISKANIE LEŻĄC: 45,5kg (41kg)
WYCISKANIE NA BARKI STOJĄC: 30kg (32kg)

TRENING TESTOWY 15,5 obwodu (12 obwodów)
10x Sumo DL HI Pull *
9x push up
8x swing **
7x sit up
6x burpee
* 17 KG
** 14.5 KG

Teraz ta gorsza część – czyli tabelka z pomiarami i zdjęcia.
Liczyłam, że trochę więcej zejdzie na płukaniu, no ale life is brutal wygląda na to, że to jednak nie woda

POMIARY


ZDJĘCIA

Zainteresowanych porównaniem zapraszam na 1.stronę - ale zdjęcia różnią się tylko światłem i bielizną Więc tu jeszcze widzę sporo pracy do włożenia, ale mam czas

To by było na tyle, teraz siadam z melisą i biorę się za czytanie podsumowań reszty "konkursowych" dziewczyn

Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-06-22 16:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Ganiam miedzy pierwsza i ostatnia strona i stwierdzam,ze zdecydowanie jest wiecej różnic niż tylko światło i bielizna
Dobra robota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ven Ty krejzolu Czuję niedosyt zdjęciowy w tym podsumowaniu takie ładne masz muskle i bez napinek Inni nie mają,kombinują , oczyma wiary chcą coś zobaczyć, a tutaj taki potencjał i nic



A tak serio to bardzo ładnie wyglądasz barki, ramiona plecy zresztą wszystko
Cieszę się że po raz kolejny byłyśmy razem w konkursie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Właśnie, gdzie foty? Ja sesji zdjęciowej wyczekiwałam, coby pooglądać sobie taką ładną sylwetkę, a tu same porównawcze, nieładnie!
I proszę nie kłamać, że nic się nie zmieniło - wystarczy chociażby na ręce, czy plecy spojrzeć. Ah, no i jak można mieć tak idealnie płaski brzuch... idę sobie pozazdrościć gdzieś w kącie...
Pięknie wyglądasz!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Tamaqucci/podsumowanie str14

Następny temat

Konkurs/Mali-Malinka/podsumowanie str14

WHEY premium