SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żylaki powrózka nasiennego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2989
Witam mam prawie 18 lat jakoś 3 miesiące temu zacząłem odczuwać ból w okolicy jąder zaniepokoiłem sie tym i udałem sie do urologa po zrobieniu usg wynikło że mam problem z obustronnymi żylakami powrózka nasiennego są to żylaki II i III stopnia, Urolog powiedział że na razie nie wymaga operacji i nie zabronił mi ćwiczyć ale martwię sie że poprzez wykonywania ćwiczeń siłowych żylaki mogą sie powiększać. Aby zapobiec rozwijaniu się żylaków zacząłem brać zimne prysznice oraz lekarz przepisał mi tabletki diosminex max. Miał ktoś podobny problem ? Czy żylaki powrózka nasiennego mogą oznaczać koniec przygody na siłowni ? Proszę o odpowiedz i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
99% facetów to ma, dziewne tylko że w tak młodym wieku masz aż na 2 jajkach, zazwyczaj jest to lewe bo tak wynika z anatomii. Jak możesz trenować to trenuj niczym się nie przejmuj.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NADCIŚNIENIE I STRES

Następny temat

nieleczony łupież

WHEY premium