SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żenujaco niski poziom forum, zwłaszcza dział Doping...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
przeglądając jakieś stare posty czytam sensowne wypowiedzi, ludzi, którzy wiedzą co piszą, mają jakieś pojęcie, ale już się nie udzielają.
patrzę sobie potem na datę ich ostatniego logowania i jest to np. wczoraj!
fakt, że posty się dublują, ale czasami chciałoby się poznać inne zdanie niż np. skalara czy konia w odchudzaniu

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
doping to jest jeden z lepszych dzilaow na sfd
testy i promocje stoja na wysokim pozimie

nie liczac nie tematycznych jak galeria, po silowni

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
student345 wypier.dalaj z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
pr3z3s zapewniam Cię, że zdanie "tych co byli kiedyś" w kwestii treningu, suplementacji,czy diety jest podobne do mojego,
oni są dalej, ale nie na tym forum.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12576
Ziomus ma niestety sporo racji, poziom wypowiedzi czesto szyderczy, nasmiewczy, odpowiadanie i dyskuytowanie tylko ze ''znanymi'' nickami, czesto totalna olewka i zero pomocy. jordanwlk po Twojej wypowiedzi widac kto ma kompleks wielkosci lapy. moze nie tylko... pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
postaw się na miejscu doradzających - dziennie 50 postów, każdy na podobny lub ten sam temat(choć wg autora problem jest nietypowy), więc po co pisać jeszcze raz to samo jak można odesłać do wyszukiwarki czy postów na stronie?



btw młody_mazi też ma znany nick, a jakoś nikt z nim nie chce dyskutować.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
porownaj ilosci userow i dopiero sie odzywaj

tak tak brawo

ilość userów nie oznacza, że wszędzie ma być syf etc

tu nie chodzi o ludzi początkujących tylko o brak ukierunkowania w pomocy/doradzaniu, gdzie w poscie z zapytaniem zanim padnie odpowiedź (o ile padnie) najpierw jest xx stron spamu.

gdzie w dziale dieta jakis ektomorfik doleca endomorfowi 500g węgli minimum, bo on jest spec. fakt jest taki ze kiedys ktos mu udzielił porady, teraz on jest przekonany o tym, że to prawda - wkońcu mu to pomogło.

rusz, że choć raz głową i przejrzyj pare topiców

ja rozumiem, że jest dużo ludzi. być może trzeba zmienić zasady, przydzielić paru moderatorów więcej itd., ja mówie że poziom forum jest niższy w porównaniu do konkurencji, bo tak jest

ale aż tak źle nie jest, by wyzywać wszystkich od d****i jak ten młot co założył temat.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
tak poza tym ciężko dogodzić tylu użytkownikom.

Zobaczcie ile jest zalogowanych na sfd.SPORO.

zawsze znajdę się ludzie, którym sie czegoś nie chce - czytać/szukać/myśleć.Normalne przy takiej liczbie.

poza tym tak, jak Koniu.Nie można ciągle odpowiadać na te same pytania.Ja mimo wszystko staram się obserwować wszystkie tematy w dziale.A, że nie piszę zawsze to dlatego, że inni użytkownicy dobrze działają.Czasami w ciągu dnia w dziale piszę ponad 100postów, tak bywa niekiedy.A i tak nie wszystko wyhaczę.

i nie zauważyłem też żeby w jakimś dziale był bałagan.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mm90 dalej nie rozumiesz
trudno

noi dalej swoje
bywa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
to samo moge napisać w stosunku do Ciebie

tylko że ja mam uzasadnienie

a ty zdaje sie omijasz problem

bywa

Pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dodac ankiete ?

Następny temat

jak ustawic fotkę??

WHEY premium