SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek klaty - PROBLEM

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
witam serdecznie, z góry chce zaznaczyć że ten temat traktuje na poważnie ponieważ ''środek klaty'' to od zawsze był mój priorytet i nie mam pojęcia co robić dalej w tym kierunku. Może na początek kilka informacji. ćwicze od stycznia, z przerwami wychodzi ok. 4 miechy solidnego ćwiczenia. 179cm wzrostu, 78kg wagi. temat z moimi postępami jest na forum gdyby ktoś chciał zobaczyć, dużo osób pisało pozytywnie opinie, że jest postęp itd, jednak nie udało mi się pokazać na tamtych zdjęciach co jest moim priorytetem. ok więc do rzeczy, zamieszczam zdjecia, na którym jest wszystko pokazane.

Teraz dokladnie o co mi chodzi : środek klatki, nie jest połączony. kiedyś wstawialem fotke, ktoś napisal że brakuje mi masy, ważylem wtedy jakieś 68kg, zaczynalem cwiczyc, przytylem 10kg w jakies 3 miesiace wiec wg. mnie dla ektomorfa to spora liczba, jednak srodek klaty został dalej taki sam, wklejam zdjęcia na ktorym wszystko jest pokazane. Wiem, że genetyke da się obejsc cwiczeniami, wiec zaczalem szukac czegos na necie typu ''srodek klaty nie rosnie?'', znalazlem na youtubie film od Warszawskiego Koksa, ktorzy radza zeby sciskac obciaznik i wykonywac ruch pionowy na max ugietych lokciach gora dół, jednak nie wiem czy w tym filmie pokazują cwiczenia wlasnie na moją ze tak nazwe ''przypadlosc'' wrzucam tutaj zdjecia :











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
bcaa mozna jesc zawsze bo to bardziej uzupelnienie diety, niz suplement ktory przyjmuje sie cyklicznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
tak uwarunkowane przyczepy miesnia, nic nie zrobisz ponad to...
jedynie jakbys mial juz tak rozbudowana klate ze miesnie by nachodzily brzusccami na siebie, jak w przypadku prosow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
dzieki za odpowiedz slyszalem juz od jednej osoby slowo przyczepy miesnia kierowane w moja strone, jednak myslalem ze mozna to jakos zwalczyc, strasznie to psuje efekt wizualny calej klaty, wielka szkoda ze mam taką genetyke, bo nigdy mi sie nie podobalo to, ze te miesnie sie nie lacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15971
Jak zrobisz z 10-15kg czystego mięsa to nie będzie się to rzucać w oczy jak teraz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
to jest nic zlego co masz, wiekszosc osob ma tak zbudowane piersiowe.

tragedia jest jak ktos ma klate lejkowata, kurza lub pozrywane miesnie piersiowe i zle leczone

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
wiem, mam jeszcze jedno pytanie, czy osoba ktora ma wiecej miecha na tym zdjeciu ma tą samą przypadlosc co ja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
wiem, mam jeszcze jedno pytanie, czy osoba ktora ma wiecej miecha na tym zdjeciu ma tą samą przypadlosc co ja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
chyba, ze faktycznie masz tam lejek maly...

osoba ze zdjecia jest ewidentnie po zerwanym piersiowym, jednak w przyczepie dalszym, krwiak pod pacha.

to nie jest zadna przypadlosc, tylko taka budowa miesnia... tyle, nie jestesmy zbudowani symetrycznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15971
dokładnie, po prostu nie masz zbyt duzo mięcha jeszcze i nie wyglada to "porządnie" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
wiem, ze ma zerwany miesien, bo wzialem to z takiego tematu, gdzie pisal, czy ma zerwany miesien. Co do tego lejka, zrobie Ci fotke bo moze masz racje, czekaj.



to mostek, czy lejkowata klatka, skoro mam taką małą dziurke jakby? w tym miejscu jest niby wyrostek, ale nie wiem dokladnie, tak czytalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
ciezko to pokazac na zdjeciu, nie patrzcie na samare na brzuchu, robie mase i mi tam tluszcz sie odklada :D pokaze inne zdjecie moze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mana na SW

Następny temat

masa dieta

WHEY premium