SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie w Donaldzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Codziennie rano udając się do pracy przechdzę podziemiami przy Dw.Centralnym w Warszawie. Wśród miliona sklepów z galanterią różną, kwadratową i podłużną mieści się TO. Kolorowe neony, obsługa w głupich czapeczkach z daszkiem i lśniąca przed wejściem podłoga wylizana wręcz przez 'młodych' pracowników. To cały Mc Donald.
Codziennie oczom nie wierzę bo prawie wszystkie stoliki są zajęte. Zdrowe, pożywne, smaczne jedzonko w sam raz na śniadanie. I jak widzę tych ludzi, którzy o 8 rano wpychają w siebie te tłuste bułki z kotletami, przegryzając frytki i popijajac to sprajtem to.... rzygać mi się chce.
Chyba zmienię trasę, bo to ponad moje siły.

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Pomysl sobie o ile jesteś lepszy od nich ..., ja tak pokonuje wewnętrzny strach tuz przed wejściem na scenę

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Dobry sposób, pomyśl o ile lepszym czyni Cię to że nie robisz jak oni :)

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Z drugiej strony, może to nawet oznaczać, że pożyjesz dłużej od nich. Może nawet będzie to całe 5 lat dłużej. Niezła perspektywa.

Też nie przepadam za fast foodem ale z drugiej strony nie mnie oceniać czy jestem lepszy czy gorszy. Wy też tego nie róbcie bo żadnej wartości to nie będzie miało.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Popieram w 100% dlatego proponuję pomyśleć że jesteś lepszy ale nie od nich tylko lepszy wogóle, nie posuwając się do oceny.

A strach przed wyjściem na scenię nie jest rzeczą naturalną dlatego sposoby radzenia sobie z nim także nie będą naturalne. Więć uważam że Xena przed wyjściem na scenę może sobie myśleć co chce :)

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam codziennie takie widoki cały okrągły dzień. McŚwiat mam po drugiej stronie ulicy z codziennym widokiem z okna akademika, otwieram okno i widzę duże, żółte M )) I nie ma chwili poza godzinami zamknięcia, żeby się ktoś nie pasł tym paskudztwem ;((

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Dobra, dobra, przyznajcie się bez bicia, że chcąc nie chcąc, kiedyś na pewno ulegliście tym pięknym neonom i zaszliście na małe co nie co:)
Dobrze, że u mnie nie ma takich cudów jak u was, w metropolii:)

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
W McDonaldzie mają dobrą kawę-nic poza tym...

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie zawsze przeraza glupota rodzicow. Z tego co wiem Donald organizuje jakies imprezy dla dzieci jak urodziny etc. Wyobrazcie sobie malutkie, dopiero rozwijajace sie organizmy karmione setkami bulek z krowim miechem (najlepiej zarazonym BSE), podpakowanych chemicznymi ulepszaczami i konserwantami... brak pytan:((

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
A u mnie najgorsze jest to ze chce mi postawic maca przed prawie sama silownia, wiecie jaki z tego jest smrod?Jak ja bede cwiczyl.

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A fuj)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamy tu jakas fitness 18 ?

Następny temat

Skakanka

Wiecej