SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie jako posiłek potreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przecież dostałeś wielokrotnie odpowiedź na te pytanie. Jeśli zjesz zbilansowany posiłek to w jakim celu jest Ci potrzebna jeszcze odżywka bialkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Dla Ciebie istnieje tylko owsianka i ryż brązowy? Po posiłku na czczo masz takie ssanie że bez problemu zjesz wołowinę z ryżem parabolicznym/basmati i awokado;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Odżywkę białkowa stosujesz jako uzupełnienie diety a nie dodatkowo .
http://potreningu.pl/articles/4848/odzywka-bialkowa--instrukcja-obslugi 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Dobra rozumiem już

Po treningu od razu zjem banana a w domu makaron z jajkiem i szpinakiem

Powiedzcie mi tylko czy mogę owsianke z jogurtem naturalnym zmiksować w blenderze razem z odzywka białkowa i wypić to już w pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Sposoby obróbki są dowolne. Zrób z tym co masz ochotę. Równie dobrze możesz wymieszać, bez konieczności miksowania.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, nie ma to znaczenia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mogę poprawić moją sylwetkę?

Wiecej