SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmierdząca guma. Czy może być szkodliwa?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
Posiadam talerze do hantli, które są oblepione gumą.

Taka guma ma wiele zalet i nie raz uratowała mi podłogę, jest jednak pewien problem. Guma ta okropnie śmierdzi.
Hantle posiadam od roku, a zapach nadal się nie ulotnił, mimo iż hantle leżały cały czas w 'przewiewnym' garażu.

Przeczytanie artykułu:
http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=44311

(tak, wiem - FAKT, ale akurat ten artykuł, oprócz głupiego tytułu, wydaje się w porządku)

oraz fakt, że mocno inhaluje się tym zapachem podczas ćwiczeń skłoniło mnie do zastanowienia czy owa chińszczyzna którą leży u mnie w garażu nie jest równie szkodliwa.

byłbym skłony wydać po raz kolejny 100zł, lepsze to niż się truć, ale może nie ma takiej potrzeby, jak sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Jak tak bardzo ci przeszkadza a masz możliwość wymienienia sprzętu to to zrób.Po co ryzykować.Pzdr.
1

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Podejrzewam, że jednak to z czego były zrobione klapki, a gumowane obciążenie to nie to samo, no ale to by trzeba już przebadać w laboratorium. Ja bym raczej nie panikował. Guma jak guma - śmierdzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam wszystkich :)

Następny temat

HST by mafio (poprawa)

WHEY premium