SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ślepy się obudził...czyli jaki ja jestem słaby:(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam jestem nowy na forum.Problem polega na tym ,że mam na karku 18 lat i jestem bardzo wątłej budowy.Chciałbym się spytać czy moglibyście mi coś doradzić.Jeśli jesteście w stanie udzielić mi porady to piszcie ,a ja napisze swoje (,że tak powiem) wymiary.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Nie wiem ile ćwiczysz. Pewnie zaczynasz to poczytaj o FBW. Poczytaj też o diecie w dziale odżywianie

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
To znaczy aktualnie to co miało służyć mi za cwiczenia to było wszystko co mnie otacza a wiec pompki,brzuszki,podciąganie(i to nie na drążku tylko na byle czym).Przez zime biegałem tak więc poprawiłem nieco moją wytrzymałość ale kosztem wagi.Znajomi mysleli ,że jestem na coś chory i przestałem biegać.Na siłownie nie chodźę bo nie mam z kim.Koledzy albo nie chcą albo ćwiczą inny sport.A ja...no cóż głupio mi się tam pokazać.I chodź mam zaledwie 68 kg to ( niezależnie ode mnie) mam taką postawę ,że poprostu nie wiem czy prowokuje ludzi czy co...no mówiąc wprost nie chce w gębe dostać.Chciałbym poprafić nieco swój wygląd,kondycje.A jeśli chcecie wiedzieć to biceps 31,przedramie 27.5,klata 92,brzuch78łydka 38 ,udo 47.A dlaczego to piszę?Sam nie wiem ...może licze ,że ktoś napisze "stary nie jest najgorzej,za oczek będzie lepiej"I jeszcze wracając na chwilkę do ćwiczeń to może macie jakieś pomysły na jakieś nazwe to zamienniki aby poprawić nieco sylwetkę.Bo gdybym wyglądał nieco lepiej to wybrałbym się na siłownię.A jeśli mogę coś powiedzieć o diecie to jem średnie ilości ale bardzo często.Prawie bez przerwy muszę coś wcinać.Mam dobrą przemiane materii-czy to dobrze czy źle sami oceńcie.Pozdrawiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Musisz zacząć zdrowo jeść, na początek 10 wskazowek żywieniowych.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html


Przeczytaj też inne tematy z tego linku.


To, że duzo jesz nic nie znaczy, ważne co jesz.

Ćwiczenia możesz mieć domatora [przysiady,podciąganie na drazku,pompki itp.]


http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tutaj masz, lub trening dla początkujących Mawashiego:

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-08 20:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Przeczytałem wskazówki prawidłowego odżywiania się.Od odtatniego postu mineło troszkę czasu ,a ja zacząłem jeść bardziej wartościowsze posiłki.Nie przeliczam ile wchłaniam kilokalorii bo nawet nie mam czasu usiąść na jakiś czas i ułożyć sobie dietę.Ale codziennie jest w moim obiedzie jakieś mięsko-nie tłuste.Jednak pisze ten post nie aby się pochwalić,że mięsko jem tylko mam pytanie czy to dobrze czy źle ,że w czasie tak krótkiego okresu przytyłem 4 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przytyłeś w mięsnie czy w tłuszcz ?

Mógłbyś dać jakieś zdjęcie i rozpisać przykładowy dzien z odzywiania ?

Jak się czujesz lepiej/gorzej ? jeśli gorzej to dlaczego ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Hmmm.sam nie wiem gdzie to poszło.Ale czuje się lepiej...mam więcej energii.Nie czuje głodu po 15 minut po zjedzeniu posiłku tak jak to było wcześniej.Tak jak pisałem nie mam na razie ustalonej diety.Ale dzisiaj np zjadłem na obiad:udko z kurczaka,jakieś mięsko ze świnki,ziemniaki i kapusta czerwona.Na śniadanie frankfuterki,2 jajka gotowane i takie tam jadam.Lubie łączyć kurczaka z ryżem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To myśle, że jak się lepiej czujesz jest ok. Jak dalej będziesz tak przybierał na wadze warto by było przygladnac się diecie, może za dużo węglowodanów.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ACT do sprawdzenia!

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium