SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Śledzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 567

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2948
Witam!

Planuję wrzucić do jadłospisu śledzie. Chodzi mi o te gotowe do spożycia w occie czy tam nie wiem w czym.

Czy włączenie na stałe do jadłospisu jest dobrym pomysłem? jeżeli tak to jakie wybierać w jakiej zalewie? (przed spożyciem przepłukiwał bym wodą)

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2352 Napisanych postów 61877 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512359
Zdecydowanie świeże
W occie sporadycznie , choć wiem ze dobre
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1280 Napisanych postów 24356 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356941
Staraj się celować w świeże ryby.
1

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4644 Napisanych postów 94038 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 660040
świeżego raczej trudno będzie mu zjeść, nawet i jak je usmaży to skubane mają w opór ości, tak zwane matiasy czy kupne w wiaderkach po 5 kg ok.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2948
anubis84
świeżego raczej trudno będzie mu zjeść, nawet i jak je usmaży to skubane mają w opór ości

Dokładnie
napisał(a)
Początkujący
Jak raz na tydz. dam to się chyba świat nie wali. Tylko w jakiej zalewie mają być?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 193 Wiek 31 lat Na forum 335 dni Przeczytanych tematów 4492
Ja jem dwa razy w tygodniu sledzie w oleju Pyszne
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4644 Napisanych postów 94038 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 660040
Najlepiej normalne śledzie z wiaderka. U mnie pamiętam że je zawsze na święta się wstawia w oliwe cebulkę i ocet.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-02-14 12:12:42
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 193 Wiek 31 lat Na forum 335 dni Przeczytanych tematów 4492
ja kupuje w wiaderku wrzucam je do sloika i wrzucam cebulke i oliwe z oliwek i po dwoch dniach sa bardzo smaczne
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 6892 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58852
Matjas, a sledź a'la matjas to wielka różnica polecam rozejrzeć się po mieście za takim rarytasem. Doprawiasz wedle uznania i masz bogactwo składników. U nas w krk na Krupniczej można takie filety kupić i różne z nich już gotowe handmade przekąski; tatar, sałatki, chutney, etc.
1
napisał(a)
Początkujący
No dobra z wiaderka... czyli same śledzie+sól?, czy może w zalewie octowej czy może innej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik Redukcja czy rekopozycja?

Następny temat

Tatar

Jak zadbać o dłonie? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Błędy początkującego: nabijanie kilogramów na wadze Jakie ryby jeść? Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż!