Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 6591 razy
  • Autor

Ścisła dieta

•  
    Anonim

Wysłano 02 marca 2004 20:05

zgłoś naruszenie

Na wstępie witam.
      Mam małe pytano. Otóż trzymam się ściśle diety przez 4 miechy nie odstępując. Zawsze tylko to, co powinnam. Nie wiem jednak czy nie powinnam 1/2 razy w miesiącu zjeść coś innego, bo chyba metabolizm mi się zwolnił. Poradźcie coś, proszę. Dietę mam ułożoną przez osobę znającą się na tym, ale jednak czy nie odstąpić ten dzień? Dzięki za odpowiedzi!
    • Wysłano 02 marca 2004 22:45

zgłoś naruszenie
      Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
    • Khaine
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Na forum: 12 lat
      • Trenuje: z 5 bedzie lacznie
      • LPA: 14021
      • Status:Specjalista

Wysłano 02 marca 2004 22:45

zgłoś naruszenie
      Rozumiem że to redukcyjna dieta. Możesz raz na tydzień podładować się węglowodanami - zwiększyć ilość węglowodanów w posiłkach. Pomoże to uniknąć efektu jojo po stopniowym odchodzeniu od diety.
      Pray for peace, train for war.
    •  
      Anonim

Wysłano 03 marca 2004 06:32

zgłoś naruszenie
        Dietę mam jeszcze masową. Z tym, że moja budowa jest taka, że muszę bardzo uważać na Ww, ale białkiem to nadrabiam (Ww-45, B-40, T-3 na posiłek).
      • Khaine

Wysłano 03 marca 2004 10:03

zgłoś naruszenie
        Jeżeli masz masową dietę i spożywasz posiłki rozłożone równomiernie to nie ma mowy raczej o zwolnieniu metabolizmu Inna sprawa że raz na jakiś czas możesz sobie zrobić odstępstwa od diety i zjeść coś innego (raz na tydzień-dwa).
      •  
        Anonim

Wysłano 03 marca 2004 18:15

zgłoś naruszenie
          Mam dokładnie problem z zaparciem trwającym nawet do tygodnia! Z Ww jem chleb razowy 2 razy dziennie,ryż i makaron, z B drób, twaróg, jajka czy serek wiejski, a poza tym warzywa i 1/2 razy owoc, woda i 2 razy kawa. Więc co może powodować problem?
        • Khaine

Wysłano 03 marca 2004 18:36

zgłoś naruszenie
          Ciężo powiedzieć. Na diecie bogatej w błonnik raczej nie powinno dochodzić do zaparć. Może to problem natury psychologicznej? (stres?) naprawdę mając tak niewiele informacji nie jestem w stanie Ci nic poradzić. Zawsze możesz zaglądnąc do apteki po jakiś preparat ziołowy...
        •  
          Anonim

Wysłano 03 marca 2004 18:41

zgłoś naruszenie
            Ja zazwyczaj się nie denerwuję, ale mam maturę, chociaż też tak jakoś nie martwie się. Poobserwuje jeszcze i jakby coś to dopiszę. Dzięki bardzo!