SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ławka masiv

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 614
witam, mam 180cm wzrostu i ważę 75kg, poszukuje ławki do 300zł, zależy mi na tym, aby ona się po zakończonym treningu składała;) Myślałem o tej i jestem nią zainteresowany, od razu napiszę że nie chcę marbo i keltona. Oto link do tek ławki:
Masiv
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3157 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31017
Lawka wyglada na stabilna.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5153
lawka jak lawka ale skladana zawsze bedzie miala mniejsza wytrzymalosc ale jak taka potrzebujesz to kup cena w miare dobra

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
panowie, czy nie lepiej kupić szerszą również składaną w tej samej cenie?
http://allegro.pl/lawka-szeroka-gigant-110-wytrzyma-300kg-mega-reg-i2123593438.html linku...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5153
wez szerszy rozstaw wygodniej sie na takiej cwiczy

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale, czy mniejszy może na tak przeszkadzać że nie da się ćwiczyć?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45551
DA się i na mniejszym Ja np wolę szerszy rozstaw stojaków

Pozdro poćwicz ;D

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8784
Szerszy bardziej funkcjonalny , bo jak ćwiczysz klatkę w węższym rozstawie to możesz sobie łapę przyciąć miałem tak raz w szkole lepiej dołożyć te parę zł . A i ten skos ujemny trochę mały , ale w sumie jak na ławkę ze stojakami i w tej cenie to dobrze że wgl jest :d
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45551
@ reizen miałem identyczną sytuacje i też w szkole. Odkładałem sztangę i przycieło mi skórę, krew się lała

Pozdro poćwicz ;D

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8784
Kup lepiej tą z massiva , co Ci szkodzi dołożyć te kilkadziesiąt zł . w tej ławce z magnusa te stojaki integrowane do mnie nie przemawiają , pełno tam skręcanych elementów za rok pewnie się zacznie wszystko powoli luzować i ławka będzie latać na wszystkie strony .
Najlepiej byś zrobił jakbyś kupił sprzęt keltona lub marbo .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloczek do bramy ( Brama )

Następny temat

Brama Pytanie?