SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka + 2 gryfy co się da na tym robić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Witam wszystkich

Jestem początkującym więc chciałbym uzyskać kilka informacji

Płeć : mezczyzna

Wiek :17

Waga :80

Wzrost :185

Cel treningowy :rzeźba

Staż treningowy na siłowni : lekko ponad miesiąc

Uprawiane inne sporty :brak

Dostęp do sprzętu : o tym niżej

Dieta : jem wszystko co popadnie

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy : nic

Wiec na razie mam ławkę + 2 gryfy jeden prosty , drugi łamany. Ławka ma modlitewnik , to coś na nogi i rozpiętki. Do dyspozycji na razie mam tylko dwa ciężary. Albo 17kg z gryfem , 35 lub 46 z gryfem ( mój max to 63kg )

Wiec robię klatkę od miesiąca na , rozgrzewka 35kg potem 6 serii po 7-8 powtórzeń na 46KG . Co do cięzaru to postaram się zdobyć wiecej tak aby mieć większą regulację bo obecne są betnoowe. Potem raz triceps 17kg na ławce i biceps na łamanym też 17kg dwie serie po 10

Chciałbym chyba uzyskać coś na rzeżbę bo ciałka troche jest ( w końcu 80kg ) . W bicepsie mam na razie 34cm

Teraz pytania:
1 na początku mialem cwiczyć 3 razy w tyg po ok 40min pon , sroda , piatek ale ostatnio zdarza mi się cwiczyć raz tygodniowo. Czy takie ciwczenie ma sens? Czy rezultaty daje tylko ćwiczenie regularne?

2 Lepiej robić mniej powtórzeń ( 5-6 ) a większym cięzarem czy mniejszy cieżar a wiecej powtórzeń

3 ile pownnien wynosić czas odpoczynku między seriami?

i najważniejsze pytanie

Co powinniem poprawić w swoim treningu? Co trzeba dokupić jeśli chodzi o sprzęt?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
nie ma nic sensu najlepiej przecyztaj to-> https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN MASA DO OCENY

Następny temat

Trening nie widać zadnych efektów.Chciałbym przybrac na wadze i zdobyć miesnie.

Wiecej