SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławeczka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Siemacie Panowie. Osttanio mysle, zeby zakupic sobie taką o zwykla ławeczke, aby od czasu do czasu potyrać. Myslę nad jakimś tanim sprzętem aby miała modlitewnik, coś tego typu: http://allegro.pl/lawka-pod-sztange-z-modlitewnikiem-a35b-i1581793891.html#gallery
albo http://allegro.pl/profesjonalna-lawka-do-cwiczen-ts-modlitewnik-lp2-i1562576287.html#gallery

Pytanie czy ona się nie rozpadnie za szybko? Tam nie będzie szkoda jak po 2 latach czy coś, ale żeby odrazu nie padła ;) btw. nie zależy mi na markowym sprzęcie, tylko takim, żeby coś tam podziałał sobie troszku ;) tak do 200zł się zamknąć. Mam nadzieje, ze zrozumiecie. Trzymajcie się i liczę na odp. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ogolnie to oby dwie badziewie, no ale skoro nie chcesz za dużo inwestować i nie ma Ci służyć jakos bardziej wyczynowo tylko profilaktycznie to ta druga lepsza, ma prasę do nóg a to zawsze jakiś + (tyle ze przy ćwiczeniu na modlitewniku może przeszkadzać)
Jak nie będziesz większych ciężarów wyciskał to trochu Ci posłuży.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Tak, tu masz rację własnie dzieki za zrozumienie, może jak forma będzie to ponad 100+ pójdzie , kiedyś, takze z duzymi ciezarami nie bede sie poki co obchodzić :) Dzieki za odpowiedź

btw. Obie mają prasę

Zmieniony przez - Samo88 w dniu 2011-04-25 23:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Dokładnie tak jak sąsiad pisze.
Prase mają obie ale ta druga wygląda solidniej, no ale 100kg, to ty na tej ławeczce nie weźmiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Spokojnie ;) jak dotrę kiedyś do tych 100kg to pewnie już będzie nowa ławeczka stała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
A no faktycznie obie mają, jakiś zamulony musiałem być
Pierwszą ławkę też miałem podobną, takie marketingowe badziewie i 95kg dawała rade utrzymać, ale to już był strach bo cała chodziła więc wolałem nie ryzykować i zmieniłem na Marbo

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-04-26 13:35:56

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4740
wg mnie ta 2 lepsze. a 100 to spokojnym leszczem pojdzie. mam laweczke duzo slabsza(wyglada na mniej stabilna) a kumpel 115kg na klatke bierze na lajcie + 75kg jego wagi.

I am the most complete fighter in the world!! - Yuri Boyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
http://allegro.pl/tniemy-vat-23-kelton-home-lawka-spartan-ii-i1574669653.html dokładasz troszkę i za kilka lat nie będziesz musiał wymieniać ławeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Hmm, racja , Kelton solidna firma, a nie rozlgądałem się wyżej jak 220zł. Pomyślę nad nią bo chciałem znaleźć jakąś solidniejszą z modlitewnikiem do tych 220-250zł, ale no faktycznie, moge nad nią pomyśleć :) Dzięki ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fitness sylwetkowy

Następny temat

Rękawiczki

WHEY premium