SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łuszczenie się skóry na twarzy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tak, mozesz kupic zel do mycia twarzy badz tonik bez alkoholu dostosowane do potrzeb Twojej skory
w drogerii jest na prawde cala masa tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
****a dalej pojawił się lekki nawrót pryszczy, lekki, może dalej iść po duac, czy coś bo już sam nie wiem co ****a robic?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
idz do dermatologa
ewentualnie przejrzyj te watki, ktore juz sa o tradziku
ja nie wiem czemu tak panikujesz, tez mi cos czasem wyskoczy, ale tragedii nie ma, chociaz my w sumie mamy makijaz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
Zależy jakie masz te blizny. Jeżeli dość widoczne to, żeby uzyskać najlepsze efekty to polacałabym peelimg kwasami u kosmetyczki. W dobrym studiu, popytaj koleżanek najlepiej. Kosmetyczka dobirze Ci odpowiednie kwasy i ich stężenie, odrazu mówie bez obaw skóra ci od nich nie odpadnie, zazwyczaj to są kwasy owocowe, ostatnio dość modny jest kwas migdalowy. A co do pielęgnacji. Ja stawiam na polskie produkty, jeżeli droższe to Dermiki. A jak nieco tańsze, co nie znaczy że gorsze, to oczywiście nasza polska ziaja albo dr eris. Ja używam ziaji tak na marginesie i kremu z evelin, matujacego. A co ci jest potrzebne: żel do mycia twarzy, tego chyba nie musze tłumaczyć czemu, tonik, bezalkoholowy przywraca skórze odpowiednie pH po spotkaniu z woda i detergentem no i 3 krem. Ja mam własnie ten z eveline nawilzajaco matujacy. Dodoatko maseczki ok. 2x w tygodniu, ale to juz zalezy jaki masz rodzaj cery. Na tradzikowa najlepsza z apteki, zielona glinka cos 5 zl kosztuje, hydrolizuje sie to i jest taka budyniowa papka, co wazne, masek glinkowych nie mozna doprowadzic do wyschniecia. Więc najlepiej se walnąc taka nad parówka rumiankową :) Mam nadzieje ze nieco oświeciłam, sie troche rozpisałm ale coz. Jak co to chętnie cos doradze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
darija

dzięki za pomoc, może polecisz mi konkretne nazwy produktów, chodzi właśnie o żel czy czy krem nawilżający?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
kupiłem krem nawilżający różowy taki nivea visage i żel rem garnier czysta skóra oczyszczający, dobry zakup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
musisz wyprobowac na sobie...
a wtedy zobaczsz czy dobry zakup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja używam tego kremu i jest ok.
ale Twoja skóra inaczej może reagować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyciemnianie włosów - pytanie

Następny temat

strzelanie po glukozaminie!!!

WHEY premium