SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Łuszczenie się skóry na twarzy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9593

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
Mam poważny problem.Strasznie łuszczy mi się skóra na twarzy, stosowałem duac, już nie biorę od tygodnia a skóra dalej sie łuszczy, i wyglada strasznie staro?co robic, co wziąść aby znowu nie bylo wysypu...dodam ze mam blizny...
z góry dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 10921 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43675
no duac wysusza skórę. postawiłabym na bardzo delikatny piling.
delikatnie wmasuj go w skórę, dzięki temu usuniesz martwy naskórek.
i maximum nawilżania. może być physiogelem jest delikatny/hypoalergiczny/no i dobrze dosyć nawilża.
napisał(a)
Początkujący
malutka_k

wielkie dzięki za info, a może znasz nazwę tego delikatnego peelingu?;p rozumiem, że kupuje sie go w aptece?a czy krem nawilżający nie spowoduje pryszczy nowych? z hóry dzięki za odp
napisał(a)
Ekspert
physiogel może pory zapchać bo jest tłusty .spróbuj krem Effeclar jest lżejszy albo nivea różowy(nie jest taki ciężki)
piling no ja polecam garnier czytsa skóra-tylko nie dokupuj tonika z tej serii bo jest na bazie alko
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16683
Wklejam linki do kilku peelingow enzymatycznych, ktore zbieraja dobre notki, sam wybierz ktorys ;)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16264

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12094

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2054

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6845

Teoretycznie krem Ziaja nuno antybakteryjny powinien nawilzac, nie zatykajac porow. Nie jest drogi wiec mozesz wyporobowac.
1
napisał(a)
Początkujący
Ogromne dzięki, jutro ide po te peelingi...Jeszce jedno małe pytanie, czy peeling można stosować, nawet jak skóra nie będzie schodzić?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16683
jasne, nawet powinno sie
2-3x w tyg.
napisał(a)
Początkujący
jeszce raz dzięki wielkie za pomoc niunia!;)

A może masz jakieś typy co do peelingu, bo cięzko wybrać z tych 4...
napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Ekspert
napisał(a)
Specjalista
a nie mam, bo ich nie uzywalam i uzywam innych, ale poczytaj te recenzje, opisy produktu i pomysl, ktory najbardziej nadawalby sie do Twojej cery
napisał(a)
Początkujący
Peelingi już mam, jest okej...

Teraz inna sprawa, nie dostałem odpowiedzi w innych postach, więc może tu sie uda...Trądziku jako takiego nie mam, używałem DUac przez ok 4 tyg, efekty dobre, nie używam ponad tydzień, i co teraz?Nie używam żadnych środków do pielęgnacji twarzy, czy mam kupić jakieś żele i te sprawy?Najbardziej teraz zależy mi na pozbyciu się blizn, tyle że nie chce kolejnego powrotu, co polecacie?Dla mnie najważniejsze, to to czy kupić jakieś żele do pielęgnacji, czy można coś na blizny żażucić, czy może po***ać wszytsko i iść do wytwórni Millki?;>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyciemnianie włosów - pytanie

Następny temat

strzelanie po glukozaminie!!!

Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki